miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wystartował Puchar Świata, a z nim wsparcie sądeckiej marki

0 1 704

Już dzisiaj o godz. 16:00 rozpoczną się zmagania skoczków narciarskich w ramach Pucharu Świata sezon 2021/22. Kwalifikacje do weekendowych zawodów w Niżnym Tagile w imponującym stylu wygrał Kamil Stoch. Awans wywalczyło jeszcze czworo innych Polaków. Warto zaznaczyć, że jeden ze skoczków kadry narodowej – Paweł Wąsek – kolejny rok z rzędu współpracuje z sądecką firmą Solgro, specjalizującej się w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Przypomnijmy w ubiegłorocznym sezonie Paweł miał na koncie 12 występów w ramach PŚ, w których zdobył 62 punkty.

 

Czytaj również: Firma Solgro wspiera rozwój edukacji! Powstała pracownia OZE

 

– Miło nam poinformować że już kolejny sezon firma Solgro będzie wspierać reprezentanta Polski w skokach narciarskich Pawła Wąska – poinformowano w mediach społecznościowych firmy Solgro.– Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu otworzą się przed nim nowe możliwości i będzie zdobywał kolejne, sportowe cele. Będziemy trzymać kciuki 

 

 Wspieramy młode, zdolne talenty. Skoki narciarskie to dyscyplina, którą w sercach ma wiele osób. Pomoc Pawłowi z pewnością przyczyni się do jeszcze większych sukcesów naszej kadry narciarskiej oraz młodego skoczka – mówi Konrad Mordarski, współwłaściciel Solgro. – Kontrakt podpisaliśmy na cały sezon zimowy, z możliwością przedłużenia. Dzięki temu nasza marka ukaże się w odbiornikach milionów telewizorów. Sądecczyzna również na tym skorzysta. Informacja o naszej rodzinnej firmie z Paszyna pójdzie w świat – dodaje brat Konrada, Grzegorz Mordarski.

 

Paweł Wąsek (ur. 2 czerwca 1999 w Cieszynie) – polski skoczek narciarski, reprezentant klubu WSS Wisła. Medalista mistrzostw kraju.

Solgro jest jedną z wiodących marek w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Od 2005 roku zajmuje się projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działa na terenie całej Polski południowej, a od niedawna – poprzez Dystrybutorów – również w Polsce północnej. Więcej informacji – KLIK

Rafał Kmak
fot. archiwum

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź