miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zakończenie akcji „Zostań Mikołajem”!

0 95

20 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się finał inicjatywy  „Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa”. Jest to już 5 odsłona akcji charytatywnej , w której wzięła udział także MKS Sandecja S.A.

Współpraca Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz ludzi, którym nie jest obojętny los bliźniego, jak co roku zaowocowała spełnieniem marzeń dzieci z Sądecczyzny. Sandecję Nowy Sącz na spotkaniu reprezentowali dwaj piłkarze: Szymon Tokarz oraz Sebastian Szczepański, którzy uczestniczyli we wręczeniu prezentów najmłodszym.

– Bardzo cieszymy się z faktu, że mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości. Nie ma nic cenniejszego od szczerego uśmiechu, a w szczególności u dziecka. Mam nadzieję, że akcja będzie dalej kontynuowana i w przyszłym roku też będziemy mogli do niej dołączyć! – przyznał Sebastian Szczepański.

 

 

„Zostań Mikołajem z Mariposa Med-Spa” to inicjatywa, której celem jest obdarowanie prezentami najmłodszych. Dzieci piszą listy do Mikołaja, które są potem przekazywane ludziom gotowym spełnić ich marzenia. W 2017 roku firma Mariposa Med-Spa za swoją działalność została uhonorowana statuetką – Ziarnkiem Gorczycy.

 

Opr.: Marcin Cięciwa

Źródło i Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź