miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zaległe spotkanie w Niepołomicach szansą Sandecji na liderowanie w tabeli!

0 282

Sandecja Nowy Sącz jutro (24 października) o godzinie 17:00, rozegra zaległy, wyjazdowy mecz 14 kolejki Fortuna 1 Ligi z Puszczą Niepołomice. Patrząc przez pryzmat ostatnich ligowych rozstrzygnięć, zbliżające się spotkanie ma niebagatelne znaczenie dla sądeckiej drużyny.

 

Czytaj również: Pitbike – od pasji do sposobu na życie. Poznajcie Sebastiana Stacha reprezentanta Sądecczyzny w tej dyscyplinie!

 

„Biało – czarni” dzięki ostatniej domowej wiktorii nad Wigrami Suwałki, umocnili się na drugim miejscu w tabeli Fortuny 1 Ligi. Co więcej, liderujący Raków Częstochowa, zgubił punkty podczas wyjazdowej konfrontacji z GKS-em Tychy. W związku z tym, przewaga ekipy z Częstochowy nad drużyną z Nowego Sącza stopniała do dwóch oczek.

Najbliższy rywal podopiecznych trenera Kafarskiego, plasuje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Wyniki drużyny są zadowalające, chociaż ostatnie dwa spotkania rozegrane przez Puszczę Niepołomice zakończyły się bramkowymi remisami. Dotychczasowy bilans ligowych potyczek na własnym obiekcie to trzy zwycięstwa oraz dwie porażki.

Piłkarze Sandecji, po piątkowym zwycięstwie, nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek, ale świadomość, iż dobry wynik osiągnięty w meczu wyjazdowym może wywindować ich zespół na czoło tabeli, z pewnością jest dla nich olbrzymią motywacją do pozostawienia na murawie ostatnich sił.

 

Marcin Cięciwa

Fot.: MKS Sandecja

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź