miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zapisz drużynę do najlepszej w regionie Ligi Futsalu!

0 562

Ruszyły zapisy do El-Kag Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Wielka gra, wspaniałe emocje, niesamowita dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powracają na sądecką halę!

 

Czytaj również: 40 mln złotych na odbudowę Parku Strzeleckiego! Amfiteatr odzyska dawny blask

 

– W tym roku system gry nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę– po dziesięć zespołów. W przypadku większego zainteresowania nie wykluczamy poszerzenia II Ligi – informuje Łukasz Frączek, organizator zawodów. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe. Łącznie każdy zespół rozegra 13 spotkań. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji będzie Puchar Ligi Futsalu który jest częścią rozgrywek. El-Kag Liga Futsalu ponownie zagości na największej hali sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34 – dodaje Łukasz.

 

 

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania będą nagrody o łącznej puli 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie drużyny, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu, vouchery do naszych partnerów oraz nagrody finansowe.

Pierwsza kolejka El-Kag Ligi Futsalu startuje już 5 listopada 2019 roku. Zakończenie ligi planujemy na 14 marca 2019 r, tradycyjnie Galą w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu.

 

Już dziś ZAPISZ swoją drużynę!
Więc informacji:

tel: 500-758-968, e-mail: biuro@lfsportevents.pl
oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia http://lfsportevents.pl/ligafutsalu/

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ EL-KAG LIGI FUTSALU 2019/20:
http://lfsportevents.pl/oferta/

fot. pixabay.com

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź