miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zawody siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc w Starym Sączu!

0 714

W Starym Sączu po raz drugi odbędą się Starosądeckie Zawody Siłowe w wyciskaniu sztangi leżąc. Będą one miały miejsce 24 lutego w Kinie Sokół. Sędzią głównym turnieju będzie Dariusz Legutko – Mistrz Polski 2016 w wyciskaniu sztangi leżąc. Ponadto uczestnicy będą mogli zobaczyć pokaz kulturystyczny Klaudiusza Dębowskiego.

Czytaj również: Strzelnica, paintball i tor przeszkód w jednym miejscu! Nowoczesny obiekt powstanie w Nowym Sączu [WIZUALIZACJE]

– Wraz z Anną Pych z Fundacji „Będzie Dobrze” jesteśmy organizatorami II Mistrzostw Starego Sącza w wyciskaniu sztangi leżąc. Bardzo chcielibyśmy zaprosić zawodników oraz zawodniczki do udziału w rywalizacji. Mamy cztery kategorie: kobiety open, juniorzy, seniorzy do 90 kg wagi oraz seniorzy ponad 90 kg wagi. W każdej z tych kategorii o wyniku decydować będzie największy wyciśnięty ciężar przez zawodnika pomnożony przez współczynnik wagi. Pierwsze trzy miejsca będą nagrodzone. Jeśli uda się i sponsorzy dopiszą to do piątego miejsca również będą nagrody. Zgłosić może się każdy, są to zawody otwarte. Warunkiem jest posiadanie stroju sportowego oraz opłacenie wpisowego w wysokości 40 złotych na miejscu – powiedział Dariusz Legutko, organizator zawodów w Starym Sączu.

Zawody odbędą się w sobotę 24 lutego w sali kinowej w Starym Sączu. Ważenie rozpocznie się ok. godz. 12:00. Impreza sportowa wystartuje natomiast ok. godz. 13:30 lub 14:00, jeśli wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości siłowe.

Zapisy na Starosądeckie Zawody Siłowe potrwają do 20 lutego, a przyjmowane są one pod numerami telefonów: 514 785 462 oraz 884 690 539.

Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Jacek Lelek – burmistrz miasta Starego Sącza.

Agnieszka Michalik
Fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź