miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zawody zimowe dla dzieci! 22 lutego Ośrodek Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju zaprasza

0 831

Rusz się z Kubusiem i weź udział w sprawdzianie umiejętności w slalomie gigancie na czas. Już 22 lutego w ośrodku Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju odbędzie się finał zawodów na nartach i snowboardzie.

Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie! Do pokonania będzie kilkanaście tyczek, komu uda się przejechać najszybciej?

To będzie pełny sportowych emocji i wyzwań dzień spędzony na stoku narciarskim. Dla każdego zawodnika/zawodniczki Kubuś przewidział upominki, a dla najlepszych w 4 kategoriach wiekowych czekają fantastyczne nagrody.

Liga Kubusiowego Narciarza to jak co roku 5 edycji na 5 stokach narciarskich: Skolnity w Wiśle, Kurzej Górze w Kurzętniku, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski w Kasinie Wielkiej i finał w Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju.

Dzieci rywalizują z rówieśnikami w 4 grupach wiekowych i w każdej z lokalizacji otrzymują medale oraz nagrody. Tym, którzy biorą udział w zawodach we wszystkich miejscowościach, punkty liczone są do klasyfikacji generalnej. Liga Kubusiowego Narciarza to przede wszystkim dobra zabawa na śniegu i szansa na przybicie piątki Kubusiowi i Pingwinkowi.

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno narciarzy, jak i snowboardzistów!

CO ZROBIĆ ABY WYSTARTOWAĆ W ZAWODACH W Słotwinach Arenie?

  1. Przede wszystkim zapisz się wcześniej używając formularza na stronie http://kubusiowaliga.pl/
  2. W dniu zawodów potwierdź swoją obecność w BIURZE ZAWODÓW zlokalizowanym przy dolnej stacji wyciągu. Trzeba to zrobić w czasie od 8:30 do 10:30.
  3. Odbierz PAKIET STARTOWY (numerek / napój / bon żywieniowy / voucher na karnet)

Karnet dla zawodników kosztuje TYLKO 20zł!

Liga Kubusiowego Narciarza 2020 – zawody dla dzieci. Zaplanujcie sobotę na przyjazd do nas. Jak co roku dobra atmosfera, Kubuś i Pingwinek, emocje i nagrody.

Nuda się nie uda!

Materiał informacyjno-promocyjny

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź