miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zgłoś swoją drużynę do Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Grupy My Kochamy Nowy Sącz!

0 209

Trwają zapisy do Turnieju Piłki Nożnej organizowanego grupę My Kochamy Nowy Sącz. Koordynatorem akcji jest Maciej Rogóż. Patronat objęli Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak oraz poseł Wiesław Janczyk.

 

Czytaj również: Kibice spotkali się z piłkarzami Sandecji podczas oficjalnej prezentacji [ZDJĘCIA]

 

Grupa My Kochamy Nowy Sącz po raz kolejny wychodzi z inicjatywą turnieju piłkarskiego, którego koordynatorem jest Maciej Rogóż. Turniej odbędzie się 4 sierpnia o godz. 8:00 w Hali Szkoły Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu.

Turniej w poprzednich latach cieszył się wielką popularnością, dlatego organizatorzy proszą o szybkie zgłoszenia, gdyż ilość drużyn jest ograniczona.

 

 

Cyklicznie organizowane turnieje odbywające się w Nowym Sączu dla wszystkich chętnych cieszą się ogromną popularnością. Tym razem turniej odbędzie się w dwóch kategoriach dla tych młodszych i nieco starszych. Zapraszam do zapisów – mówi koordynator zawodów Maciej Rogóż.

W tym roku kategorie wiekowe są następujące:

  • Roczniki: 2006, 2007, 2008
  • Roczniki: 2003, 2004, 2005

Gra odbędzie się w systemie 4+1. Obowiązkowe jest obuwie halowe o jasnym spodzie oraz zgoda na uczestnictwo w turnieju (dostępna u Macieja Rogoża).

Zgłoszenia można dokonać poprzez Facebooka, bezpośrednio u Macieja Rogoża [KLIK], bądź telefonicznie dzwoniąc pod nr 501 824 916.

 

 

Opr.: Klaudia Celusta

Źródło: Organizatorzy

Fot.: Adrian Maraś

Plakat: Kamil Polakiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź