miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pierwszy dzień sądeckich targów “Dom i Otoczenie” już za nami! [ZDJĘCIA]

0 560

Dzisiaj (21 kwietnia) na hali MOSiR w Nowym Sączu rozpoczęły się XXII targi “Dom i Otoczenie”. Nie po raz pierwszy organizatorzy postawili na tematykę związaną z ochroną powietrza. Pod hasłem “Czyste powietrze dla Nowego Sącza”, wystawcy przedstawili swoje, często innowacyjne rozwiązania. Nie zabrakło również nowinek budowlanych i tych, związanych z urządzeniem ogrodu.

 

Czytaj również: Francuzi zakochali się w ich meblach! Sądeczanie mają je na wyciągnięcie ręki

 

Jak co roku, już po raz 22. mieszkańcy Nowego Sącza i Sądecczyzny mają okazję uczestniczyć w sądeckich targach “Dom i Otoczenie“. Jak zwykle nie mogło na nich zabraknąć wystawców oferujących i przedstawiających swoje produkty z branży budowlanej i ogrodniczej.

W ostatnich latach świadomość związana z ochroną powietrza wzrasta, więc ten temat musiał zawładnąć także i sądeckimi targami. Odwiedzający mogli poznać wiele, często innowacyjnych rozwiązań, a firmy oferujące swoje produkty nie tylko mogły je zaprezentować, ale też edukować odwiedzających, którzy oprócz porad otrzymywali także wyczerpujące informacje o możliwych dofinansowaniach.

 

 

Podczas wydarzenia zadbano także o dzieci. Rodzice, którzy odwiedzili dzisiaj i pojawią się na targach również jutro, będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO.

 

 

Już jutro (22 kwietnia) kolejny dzień targów “Dom i Otoczenie”. Zapraszamy na halę MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej już od godz. 10.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi w dniach od 21 do 22 kwietnia i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy, wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali wystawcy.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź