miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Targi „DOM i OTOCZENIE” już 21 kwietnia w Nowym Sączu

0 1 373

Zapraszamy mieszkańców Nowego Sącza i pobliskich miejscowości do odwiedzenia tegorocznej, 22. edycji Targów Sądeckich, która przebiegać będzie pod hasłem: „CZYSTE POWIETRZE DLA NOWEGO SĄCZA”.

Celem jest propagowanie działań zmierzających do uświadomienia mieszkańcom jak ważna jest dla zdrowia walka o czyste powietrze, zmniejszanie zanieczyszczenia, dbanie o środowisko, ogrzewanie zwrócone na ekologię. W tym celu podczas tej edycji targów, firmy będą prezentowały szereg rozwiązań, które spełniają warunki dofinansowania. W jednym miejscu i czasie będzie można porównać piece, ceny, a to wszystko wprost u źródła, czyli u producentów. Na terenie zewnętrznym wielu z nich pokaże w praktyce jak funkcjonują, zaprezentowany zostanie proces palenia. Będą różne paliwa i różne piece, a ponadto oferta ogniw fotowoltaicznych, które obecnie zyskują coraz większą popularność wśród społeczności.

Targi Sądeckie to również liczne stoiska z elementami wyposażenia wnętrz, materiałami budowlanymi, a także stoiska prezentacyjne i sprzedażowe. Targi to miejsce prezentacji nowoczesnych technologii, to możliwość bezpośredniego kontaktu.

Rodzice, którzy odwiedzą targi ze swoimi dziećmi będą mogli zostawić je pod opieką animatorów z Klubu Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO. Dzieci będą budować budynki z autentycznych, miniaturowych materiałów budowlanych. Kreatywne i twórcze zabawy sprawią dzieciom wiele radości.

Wszyscy, którzy odwiedzą targi w dniach od 21 do 22 kwietnia i prawidłowo wypełnią otrzymany kupon konkursowy wezmą udział w losowaniu nagród, które ufundowali wystawcy.

Zapraszamy od 21 do 22 kwietnia. Hala Sportowa MOSiR Nowy Sącz, ul. Nadbrzeżna 34 w godzinach od 10:00 do 17:00.

ORGANIZATOR – PROMOCJA – TARGI WADOWICE

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.