Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wymarzony komfort snu

0 177

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu pozwoliło nam na stworzenie serii materacy piankowych, bonellowych oraz lateksowych. Proponujemy wyłącznie doskonale skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji. To co nas wyróżnia wśród wszystkich firm oferujących podobne produkty na rynku to: indywidualne podejście do każdego klienta, materac “skrojony” pod zamówienie, niepowtarzalny produkt – nie produkujemy masowo. Wszystkie nasze produkty to fachowa, ręczna produkcja!

Sen stanowi 1/3 część naszego życia. Badania naukowe oraz praktyka dowodzą, że spędzenie tego czasu na dobrym materacu wpływa korzystnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli czujesz się niewyspany, cierpisz na ustawiczne bóle mięśni, szyi lub kręgosłupa, nie możesz się skoncentrować, to najwyższy czas na dokonanie radykalnych zmian w Twojej sypialni. To właśnie ona jest miejsce, w którym regenerujesz swoje siły życiowe i nabierasz energii na cały dzień. I dlatego właśnie tak ważne jest to, na czym śpisz. Produkcję naszych wyrobów opieramy na tradycyjnej technologii i surowcach najwyższej jakości oraz nowoczesnych maszynach i urządzeniach. Nasze materace zapewnią Państwu komfortowy, zdrowy i relaksujący sen.

 

 
Bo liczy się jakość…
Materace proponowane przez naszą firmę zbudowane są z produktów o najwyższych parametrach. Nie wszyscy klienci wiedzą, że pianki poliuretanowe, które wchodzą w skład materaca, występują w różnych gęstościach. Tak samo jest z pozostałymi produktami materaca: maty kokosowe czy filce występują w różnych gramaturach. Przy sprężynach bonelowych ważna jest grubość drutu, z którego są wykonane. Im wyższe parametry tym materac jest trwalszy.Na wszystkie nasze materace udzielamy 24 miesiące gwarancji!
 
Odpowiednia twardość
Wśród wielu z nas pokutuje jeszcze pogląd, że – mając na względzie zdrowie naszego kręgosłupa – przy zakupie materaca powinniśmy się zdecydować na jak najtwardszy model. Czy rzeczywiście? Prawda jak zwykle leży pośrodku. Idealnie dobrany materac nie powinien być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. W praktyce dla każdej osoby oznacza to co innego, wszyscy bowiem posiadamy odmienną budowę ciała, wzrost, wagę etc. Pamiętajmy, że w czasie snu nasze ciało powinno być odpowiednio podparte. Jeśli nie zapada się ono zbyt głęboko i możemy swobodnie zmieniać pozycję, oznacza to, że nasz materac jest dobrany właściwie. 
 
Jak śpisz?
Przy wyborze materaca liczy się także pozycja, jaką najczęściej przyjmujemy podczas snu. Jeśli lubimy spać na boku, wybierzmy bardziej elastyczne modele, w których mogą się zagłębić najbardziej wystające części ciała. Jeśli wolimy spać na brzuchu albo na wznak, zdecydujmy się na nieco twardszy materac. Być może cierpimy na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa? Jeśli tak, skonsultujmy zakup materaca z ortopedą, który zadecyduje, jak twardy powinien być wybrany przez nas model.
 
Co z higieną…?
Wybraliśmy już optymalny dla nas materac, czas pomyśleć więc o zakupie odpowiedniego pokrowca, który zapewni nam idealną czystość oraz świeżość. Warto zainwestować w taki, który będzie dobrze oddychał, zawierał syntetyczne i naturalne mocne włókna oraz nadawał się do prania. Niektóre pokrowce można prać w temperaturze 40°C.  Proponujemy Państwu kilka rodzajów tkanin oraz dzianin materacowych, również dzianin z dodatkiem jonów srebra, które są bardzo skuteczne w walce z roztoczami.
 
Zampraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w siedzibie firmy Bingo Hurt Detal przy ul. Szymanowskiego 23 w Nowym Sączu lub na stronie www.fabrykamateracy.info. Wykonujemy również materace pod indywidualne zamówienia klienta.
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.