miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Małgorzata Belska zrezygnowała z członkostwa w partii PiS!

0 465

Kandydatka na prezydenta miasta Nowego Sącza – Małgorzata Belska złożyła oficjalną rezygnację z członkostwa w partii politycznej Prawo i Sprawiedliwość. Wcześniej jej prawa zostały zawieszone, a stało się to zaraz po tym, jak ogłosiła swój start w wyborach.

 

Czytaj również: Belska zapowiedziała start w wyborach. Kilka godzin później PiS zawiesił jej członkostwo w partii!

 

Małgorzata Belska oświadczyła, że od wtorku (4 września) nie jest już członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Rezygnację złożyła na ręce prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego.

– Pragnę uciąć spekulacje, jakie pojawiły się w ostatnim czasie w przestrzeni publicznej Nowego Sącza – moje działania wyborcze, dotyczące założenia Komitetu Wyborczego Wyborców „Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz na NOWO” oraz startu w wyborach na prezydenta, nie są działaniami pozornymi. Nie zostało zawarte z mojej strony żadne porozumienie z kandydatką PiS na prezydenta – skomentowała Małgorzata Belska.

Komitet Wyborczy Wyborców „Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz na NOWO” jest komitetem niezależnym. Kandydatka ogłosiła swój start w wyborach pod koniec sierpnia.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź