miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kto zostanie prezydentem Nowego Sącza? [WYNIKI SONDY miastoNS.pl]

1 2 089

Zapraszamy na WIECZÓR WYBORCZY z miastoNS.pl – już w niedzielę (4 listopada) na naszym portalu będziemy informować NA ŻYWO o wynikach wyborów na prezydenta Nowego Sącza!

 

Zakończyliśmy zbieranie głosów w naszej przedwyborczej sondzie zorganizowanej na naszym profilu na Facebooku. Wzięło w niej udział 348 osób, które odpowiadały na pytanie: “Gdyby wybory na prezydenta Nowego Sącza odbyły się dzisiaj, na kogo oddałbyś swój głos?”. Najwięcej – 276 głosów (79,3%) uzyskał Ludomir Handzel. Oto szczegółowe wyniki:

 

 

W przedwyborczej sondzie zorganizowanej przez portal miastoNS.pl przedstawiono dwie opcje wyboru: Iwona Mularczyk oraz Ludomir Handzel. W ankiecie wzięło udział 348 osób – 9 głosów po weryfikacji zostało uznanych za nieważne i nie zostały wzięte pod uwagę.

Redakcja miastoNS.pl informuje także, iż spośród 348 osób głosujących w ankiecie mogły znaleźć się osoby, które z racji miejsca zameldowania mogą nie posiadać prawa do głosowania na terenie Nowego Sącza. Wyniki sondy przedstawiają jedynie poglądy wyborcze użytkowników portalu Facebook.com Sonda nie została przeprowadzona przez żaden oficjalny ośrodek badania opinii publicznej, jej wyniki należy traktować zatem wyłącznie poglądowo.

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. ryba pisze

    zagłosował bym na Handzla ale jak sobie pomyślę że do władzy maja dojsc frustraci pozbwieni jakichkolwiek zasad to aż ciary przechodza mi po plecach .

Zostaw odpowiedź