Poznajcie kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego!
Poniżej prezentujemy listę kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego z okręgu nr 6 (powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki, m. Nowy Sącz). Zarejestrowano 12 komitetów: KW Polskie Stronnictwo Ludowe, KW Prawo i Sprawiedliwość, KWW Kukiz ’15, KW Partii Razem, KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, KWW Bezpartyjni Samorządowcy, KW „Wspólna Małopolska”, KKW SLD Lewica Razem, KWW Wolność w Samorządzie, KW Wolni i Solidarni, KWW Iskra oraz KW Ruch Narodowy RP.
Czytaj również: Znamy wszystkich kandydatów do Rady Miasta Nowego Sącza!
Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Małopolskiego:
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- Stanisław Pasoń
- Urszula Nowogórska
- Wiesław Kądziołka
- Michał Gawlik
- Andrzej Woda
- Małgorzata Wróbel
- Monika Staszyńska
- Agnieszka Dulkiewicz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- Grzegorz Biedroń
- Jadwiga Wójtowicz
- Marta Mordarska
- Witold Kozłowski
- Patryk Wicher
- Tomasz Walicki
- Karolina Gancarczyk
- Paweł Szczygieł
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:
- Michał Jasnosz
- Jerzy Jurczak
- Krzysztof Jaworski
- Jerzy Kanowski
- Małgorzata Jędzrzejowska-Gugiel
- Agnieszka Skopowska
- Katarzyna Rajska
- Franciszek Janeczek
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15:
- Katarzyna Tomoń
- Sławomir Pawlikowski
- Justyna Sokołowska-Woźniak
- Krzysztof Sarna
- Wiesław Chaiński
- Anita Marszał-Koczenasz
- Piotr Lenard
- Sebastian Rutkowski
Komitet Wyborczy Partii Razem:
- Dorota Budacz
- Maciej Kmak
- Iwona Stasik
- Marek Witkowski
- Anna Karasińska
- Michał Karczewski
- Mateusz Płachta
Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie:
- Radosław Lazar
- Grzegorz Mirek
- Marek Springwald
- Wioletta Małczyl
- Karolina Pałka
- Bożena Jarecka
- Małgorzata Pyrek
Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:
- Piotr Lachowicz
- Robert Janczy
- Elżbieta Ruchała
- Maria Miller
- Edward Ucherski
- Jacek Gwóźdź
- Halina Wąsowska-Schirmer
- Waldemar Olszyński
Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy:
- Anna Wilk
- Józef Kruczek
- Krzysztof Kmak
- Aleksander Świgut
- Anna Pławecka
- Rafał Skarba
- Marta Słaby
- Grzegorz Dutka
Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni:
- Patrycja Gruszka
- Łukasz Pstrąg
- Małgorzata Wiśniowska
- Stanisław Lesiak
- Oliwia Stryszowska
- Sławomir Luty
Komitet Wyborczy „Wspólna Małopolska”:
- Krzysztof Mróz
- Paulina Kościółek
- Małgorzata Półchłopek
- Iwona Budziak
- Krystyna Dąbrowska
- Antoni Talar
- Tadeusz Kantor
- Alicja Podobińska
Komitet Wyborczy Wyborców Iskra:
- Maciej Wac-Włodarczyk
- Wojciech Kucharski
- Władysław Żelazny
- Lucyna Koczanowska
- Jolanta Madej
- Alicja Pater
Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP:
- Rafał Głąb
- Krystian Lachner
- Natalia Kotowicz
- Wiesława Gąsior
- Waldemar Rutka
- Małgorzata Rutka
- Wojciech Kozioł
- Janusz Kurek
Klaudia Celusta
Fot.: UMWM w Krakowie
Niech zyje i rozkwita wasza jej mać rzecz niepospolita.