miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Znamy wszystkich kandydatów do Rady Miasta Nowego Sącza!

1 1 853

Prezentujemy listę wyborczą do Rady Miasta Nowego Sącza. Kandydaci startują z list siedmiu zarejestrowanych komitetów: Jerzego Gwiżdża, Ludomira Handzla, Małgorzaty Belskiej, Krzysztofa Głuca, SLD, PiS-u oraz Koalicji Obywatelskiej.

 

Sprawdź naszą nową rubrykę: Wybory 2018

 

Kandydaci z Okręgu I (Osiedla: Centrum, Helena, Kochanowskiego, Przetakówka, Stare Miasto, Zabełcze):

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Gwiżdża Samorządny Nowy Sącz:

  1. Jerzy Gwiżdż – kandydat na Prezydenta Nowego Sącza
  2. Tadeusz Potoczek
  3. Urszula Chowaniec
  4. Małgorzata Lewczak-Kątniak
  5. Kinga Zarzeka
  6. Zbigniew Moroz
  7. Leszek Lis

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla:

  1. Krzysztof Ziaja
  2. Mariusz Smoleń
  3. Aleksander Rybski
  4. Joanna Albrzykowska-Clifford
  5. Piotr Mróz
  6. Anna Berdysz
  7. Katarzyna Nurek

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz Na Nowo:

  1. Małgorzata Belska – kandydatka na Prezydenta Nowego Sącza
  2. Gabriela Sus
  3. Wincenty Żygadło
  4. Mirosława Śliwa
  5. Anna Oleksy
  6. Bogusław Skowron
  7. Jan Reszkiewicz

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Głuca „Wybieram Nowy Sącz”:

  1. Wojciech Piech
  2. Renata Piątkowska
  3. Elżbieta Chowaniec
  4. Marek Kiełbasa
  5. Katarzyna Dąbska-Dudek
  6. Tomasz Kapturkiewicz
  7. Przemysław Maślanka

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:

  1. Barbara Żytkowicz
  2. Radosław Dunst
  3. Lidia Iwanczewska
  4. Stanisław Ślęzak
  5. Małgorzata Kostur
  6. Zbigniew Tupik
  7. Tadeusz Huryn

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  1. Grzegorz Fecko
  2. Michał Słowik
  3. Małgorzata Surowiak
  4. Maria Molenda
  5. Justyna Bodziony
  6. Roman Jeż
  7. Andrzej Lorek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Iwona Mularczyk – kandydatka na Prezydenta Nowego Sącza
  2. Janusz Kwiatkowski
  3. Przemysław Gawłowski
  4. Maria Piprek
  5. Krzysztof Olejnik
  6. Iwona Pazgan-Kożuch
  7. Piotr Legutko

Kandydaci z Okręgu II (Osiedla: Barskie, Chruślice, Falkowa, Gołąbkowice, Piątkowa, Westerplatte):

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Gwiżdża Samorządny Nowy Sącz:

  1. Lesław Menio
  2. Anna Gajzler-Mokrzycka
  3. Krystyna Kaczmarczyk
  4. Krzysztof Przetacznik
  5. Artur Olenicz
  6. Danuta Skrzypiec
  7. Janina Bartkowska

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla:

  1. Maciej Prostko
  2. Karolina Łukasik
  3. Anna Skoczeń
  4. Agnieszka Łobodzińska-Obrzut
  5. Marcin Rojna
  6. Nikodem Waśko
  7. Joanna Otto

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz Na Nowo:

  1. Grzegorz Dyrek
  2. Aneta Kaczmarczyk
  3. Dariusz Lis
  4. Jacek Salamon
  5. Beata Fecko
  6. Olga Żurawska-Tarasek
  7. Wacław Kubowicz

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Głuca „Wybieram Nowy Sącz”:

  1. Grzegorz Ledziński
  2. Anna Pych
  3. Mieczysław Gwiżdż
  4. Kazimierz Fałowski
  5. Ewa Klimek
  6. Franciszek Bartula
  7. Agata Marusiak

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:

  1. Marta Zubrzycka
  2. Stanisław Smoleń
  3. Lucyna Kosek
  4. Eugeniusz Kozieł
  5. Helena Pieszczoch
  6. Tadeusz Bartkowski
  7. Stanisław Sokołowski

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  1. Józef Hojnor
  2. Tomasz Basta
  3. Dominika Kroczek
  4. Andrzej Łukasik
  5. Marian Morawski
  6. Klaudia Zwolińska
  7. Małgorzata Broda

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Artur Czernecki
  2. Tomasz Cisoń
  3. Ilona Orzeł
  4. Antoni Rączkowski
  5. Danuta Bojarczuk
  6. Józef Bocheński
  7. Iwona Sus

Kandydaci z Okręgu III (Osiedla: Gorzków, Kilińskiego, Millenium, Nawojowska, Wojska Polskiego, Zawada):

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Gwiżdża Samorządny Nowy Sącz:

  1. Janusz Chruślicki
  2. Krystyna Nosal
  3. Renata Fecko
  4. Adam Kaufman
  5. Agnieszka Krerowicz
  6. Paweł Orzechowski
  7. Janina Przybysz
  8. Krystian Kowalik
  9. Alina Bożyk

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla:

  1. Krzysztof Krawczyk
  2. Leszek Gieniec
  3. Renata Seruga-Tokarz
  4. Ryszard Uszko
  5. Elżbieta Paniak-Szczepaniak
  6. Sylwia Zalejski
  7. Tomasz Dyda
  8. Alina Orlof
  9. Radosław Stawiarz

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz Na Nowo:

  1. Łukasz Stachurski
  2. Katarzyna Rynkiewicz
  3. Sławomir Bodziony
  4. Małgorzata Czaja
  5. Marek Ruchała
  6. Anna Kosiba-Wolska
  7. Grażyna Garncarczyk
  8. Maciej Salamon

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Głuca „Wybieram Nowy Sącz”:

  1. Krzysztof Głuc – kandydat na Prezydenta Nowego Sącza
  2. Miłosz Drożdż
  3. Józef Gryźlak
  4. Iwona Mrozowska-Struk
  5. Jacek Salamon
  6. Agnieszka Kunicka
  7. Bożena Kiemystowicz
  8. Dorota Wolanin
  9. Kamil Olesiak

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:

  1. Marek Sadlisz
  2. Małgorzata Legutko-Nadolska
  3. Kazimierz Wróbel
  4. Magdalena Zwijacz
  5. Sebastian Kosek
  6. Elżbieta Mirończuk
  7. Józef Jabłoński
  8. Jolanta Roczniak
  9. Krzysztof Ożóg

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  1. Tadeusz Gajdosz
  2. Lesław Filas
  3. Krystyna Witkowska
  4. Magdalena Wolny
  5. Ewa Piasecka
  6. Piotr Grześków
  7. Zdzisław Cabała
  8. Anna Majka
  9. Izabela Skoczeń

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Barbara Jurowicz
  2. Andrzej Bodziony
  3. Dawid Dumana
  4. Halina Węgrzyn
  5. Andrzej Pancerz
  6. Bożena Kwitowska
  7. Marian Rolka
  8. Łukasz Dobek
  9. Beata Zygadło

Kandydaci z Okręgu IV (Osiedla: Biegonice, Dąbrówka, Kaduk, Poręba Mała, Przydworcowe, Szujskiego, Wólki):

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Gwiżdża Samorządny Nowy Sącz:

  1. Stanisław Motyka
  2. Stanisław Majca
  3. Elżbieta Siokało
  4. Radosław Mrowca
  5. Marcin Dziadowicz
  6. Maria Iwanicka
  7. Irena Wolak
  8. Paweł Lupa

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla:

  1. Marta Poremba
  2. Robert Berdychowski
  3. Marta Sowa
  4. Jakub Prokopowicz
  5. Justyna Waśko
  6. Aneta Grzegorzek
  7. Robert Smoleń
  8. Dariusz Izworski

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzata Belska, Lucjan Stępień – Nowy Sącz Na Nowo:

  1. Grzegorz Nędza
  2. Kinga Kaflińska
  3. Julian Dziedzic
  4. Ewelina Grabska
  5. Robert Bar
  6. Michał Szafran
  7. Jacek Damian
  8. Agata Bauer-Duha

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Głuca „Wybieram Nowy Sącz”:

  1. Michał Kądziołka
  2. Kazimierz Sas
  3. Konstanty Legutko
  4. Jadwiga Dudzik
  5. Maciej Rogóż
  6. Agnieszka Tokarczyk
  7. Bożena Hudzik
  8. Krzysztof Leśniak

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem:

  1. Ryszard Wasiluk
  2. Piotr Tekiela
  3. Anna Grygiel-Huryn
  4. Krzysztof Długosz
  5. Halina Ciosek
  6. Mieczysław Smętek
  7. Wanda Sawicka
  8. Adam Miksiewicz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  1. Leszek Zegzda – kandydat na Prezydenta Nowego Sącza
  2. Mieczysław Kaczwiński
  3. Bożenha Borkowska
  4. Marek Ryglewicz
  5. Ryszard Stojak
  6. Danuta Popiela
  7. Sylwester Michalik
  8. Ewa Siedlarz

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Teresa Cabała
  2. Krzysztof Dyrek
  3. Jerzy Basiaga
  4. Jacenty Piętka
  5. Barbara Kubacka
  6. Leszek Zakrzewski
  7. Beata Suchonek
  8. Andrzej Cebula

 

Klaudia Celusta

Fot.: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów (archiwum)

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Wyborca2018 pisze

    Anna Majka z okręgu numer 3 – znam osobiście bardzo dobry kandydat. ! ! ! Pani Majka leżą na sercu sprawy MIASTA ! ! !

Zostaw odpowiedź