Ruszył remont Węgierskiej. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Dzisiaj (4 lipca) rozpoczęły się roboty związane z przebudową odcinka ul. Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry. W ramach robót przebudowany zostanie odcinek jezdni wraz z chodnikami po obydwu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętne do stacji paliw. Uprasza się o zachowanie ostrożności i stosowanie do znaków drogowych. W celu minimalizacji utrudnień ruch pojazdów zostanie utrzymany. Remont Węgierskiej ma potrwać od 5 do 7 tygodni.

Czytaj również: Jest REKORD! 66 200 zł dla Julki Bodziony! Za nami 9. edycja Run 4 a Smile, czyli Biegu po Uśmiech, organizowanego przez WSB-NLU

 

To bardzo dobra wiadomość. Od początku kadencji bardzo intensywnie zabiegałem o remont ul. Węgierskiej. Nie tak dawno otrzymałem zapewnienie, że moje wnioski zostaną poddane gruntownej analizie i cieszę się, że się udało. Oczywiście ul. Węgierską trzeba remontować etapami. To główny ciąg komunikacyjny i niewyobrażalne jest wyremontowanie ulicy od razu, bo to mogłoby doprowadzić do paraliżu komunikacyjnego. Mam nadzieję, że pracę przebiegną sprawnie, a my będziemy już niebawem cieszyć się wyremontowanym odcinkiem – mówi w rozmowie z miastoNS.pl miejski radny Michał Kądziołka.

fot.: miastoNS.pl

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment