Zderzenie Renault Megane, Mini Cooper S oraz Suzuki SX4 S-Cross [Zdjęcia]

Wczoraj, 11 sierpnia o godzinie 16.10 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, OSP Zabrzeż oraz OSP Czerniec zadysponowane zostały do działań w Zabrzeży. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do kolizji trzech samochodów osobowych (Renault Megane, Mini Cooper S oraz Suzuki SX4 S-Cross), którymi podróżowało łącznie osiem osób, w tym dwoje dzieci.

Czytaj również: Grupa SPEED w akcji. Noga z gazu, trwają działania „Prędkość”

– W chwili przybycia zastępów straży pożarnej wszyscy podróżujący znajdowali się poza pojazdami. Pasażerka jednego samochodu uskarżała się na dolegliwości bólowe. Osobie tej udzielono pomocy. Osoba poszkodowana została przebadana przez przybyłą na miejsce załogę karetki Pogotowia ratunkowego. Po przebadaniu przez ratowników medycznych, kobieta pozostała na miejscu zdarzenia – informują druhowie PSP Nowy Sącz.

Strażacy dokonali odłączenia klem akumulatorów w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych sorbentem. Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabrane przez Pomoc Drogową. Usunięto pozostałości powypadkowe z jezdni. Działania Straży Pożarnej trwały ponad dwie godziny.

Źródło i for.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment