Ponad 200 osób jednogłośnie zdecydowało! Michał Kądziołka przewodniczącym osiedla Dąbrówka

W Nowym Sączu trwają wybory do Zarządów Osiedli. W wielu przypadkach głosowania decydują o zmianach przedstawicieli swojej dzielnicy. Inaczej jednak sytuacja wygląda na Osiedlu Dąbrówka, gdzie mieszkańcy w rekordowej ilości (208 osób) stawili się na zebraniu i jednogłośnie poparli kandydaturę dotychczasowego Przewodniczącego Michała Kądziołki.

Czytaj również: Biegali i wspierali Sądeckie Hospicjum! Podsumowano zbiórkę

Po ogłoszeniu wyników na sali rozbrzmiały owacje szczęśliwych mieszkańców. Część osób siedziała, część stała ponieważ brakowało miejsc siedzących. Jak na osiedlu komentowane są wyniki wyborów i rekordowa frekwencję? – Na naszym osiedlu wiele się dzieje zarówno jeśli chodzi o inwestycje, ale również o wycieczki, turnieje i zabawy dlatego chcemy kontynuacji. Na frekwencję wpływ miała z pewnością krążąca plotka, że Pan Kądziołka może mieć konkurentkę lub konkurenta. To dodatkowo zmobilizowało mieszkańców aby przybyć i zagłosować na naszego Przewodniczącego. Wielu specjalnie brało urlop na ten dzień – mówi nam Pani Maria mieszkanka osiedla Dąbrówka. – Bardzo się cieszę. Byłam tego pewna, bo nie widzę w Nowym Sączu lepszego przewodniczącego osiedla, Michał jest najlepszy! – komentuje Pani Agnieszka.

A jak do sprawy podchodzi sam przewodniczący? – To ogromny kredyt zaufania! Jestem bardzo wdzięczny wszystkim mieszkańcom i cieszę się, że ten wybór był jednogłośny. To dla mnie bardzo istotne ponieważ chcę abyśmy zawsze na osiedlu byli zjednoczeni. Mamy z Zarządem dużo pozytywnej energii, aby zrobić dla osiedla jeszcze więcej. Cieszę się, że otacza mnie tak dużo życzliwych i wspaniałych ludzi – mówi Michał Kądziołka.

Co ciekawe, w zarządzie znalazła się przedstawicielka młodzieży Anna Liquori, która będzie miała za zadanie inicjowanie nowych projektów skierowanych właśnie do młodych osób.

 

Komentarze Facebook
Comments (1)
Add Comment
  • mojito

    brawa i gratulację. My u siebie mamy też porządnego zarządcę Fadrowskiego. Wszystko robi na tiptop