miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Potrzebujesz pomysłu na weekend we dwoje? Hotel Beskid zaprasza!

0 612

Weekend we dwoje to nie tylko sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków, ale też okazja, aby cieszyć się swoją obecnością i rozkoszować wspólnie spędzonym czasem! Jeśli szukasz pomysłu na weekend z ukochaną osobą, zapraszamy do Hotelu Beskid, znajdującego się Nowym Sączu – jednym z najpiękniejszych polskich miast o tej porze roku. Okolice Kotliny Sądeckiej oraz rzek – Dunajca i Kamienicy Nawojowskiej – jesienią z pewnością urzekną Was swoimi krajobrazami.

Czytaj również: Hotel Beskid: Event, konferencja, warsztaty? Zapraszamy!

A jeśli po długich spacerach potrzebujecie chwili wyciszenia, zachęcamy do skorzystania z strefy GOLD SPA by Hotel Beskid. Wykwalifikowani fachowcy gwarantują bogatą ofertę masaży oraz zabiegów na ciało i twarz, a także możliwość skorzystania z basenu, sauny i jacuzzi.

 

 

Hotel Beskid**** to komfortowy, 4-gwiazdkowy obiekt usytuowany w samym centrum Nowego Sącza. Jest on doskonałym miejscem na odpoczynek, przystanek w podróży służbowej czy pobyt biznesowy. W Hotelu mieszczą się dwie restauracje; il Primo Ristorante oraz Restauracja Beskid. Hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości sale konferencyjno-bankietowe, wraz z kompleksową obsługą. Podczas pobytu będziecie mogli skorzystać z basenu, strefy SPA lub siłowni. W Hotelu mieści się również kręgielnia.

 

Hotel BESKID: Hotel Beskid**** – Witamy Cię w Twojej podróży
GOLD SPA: Gold Spa
Restauracja Il Primo: Il Primo Ristorante

fot.: pixabay.com

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź