miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Siła Kobiet Fakro

0 639

Choć Dzień Kobiet już dawno za nami firma FAKRO – w myśl zasady, że dobrych życzeń i miłych celebracji nigdy nie za wiele – zorganizowała atrakcje dla Pań pracujących w firmie. 15 i 16 marca ponad 400 kobiet wzięło udział w wydarzeniu Kino Kobiet FAKRO. Niektóre uczestniczyły również w warsztatach „Dzień Kobiet – jak wzmocnić pewność siebie?”.

 Zobacz również: Dariusz Popiela w formie! Zajął 2. miejsce we francuskim Pau

Kino Kobiet FAKRO wpisało się w firmową tradycję. Już po raz szósty Panie udały się do Małopolskiego Centrum Kultury Sokół i razem z koleżankami z pracy obejrzały dwa seanse: „Miłość bez ostrzeżenia” oraz „Test na teściów”. Wspólnemu wyjściu do kina towarzyszyły spotkania i rozmowy „po godzinach”.

Życzenia w imieniu Zarządu i własnym przekazała Paniom, Krystyna Kronenberger – współzałożycielka FAKRO. Dużą niespodzianką był także filmik, w którym partnerzy FAKRO skierowali miłe i życzliwe słowo do kobiet.

Ponadto uczestniczki wydarzenia wzięły udział w zabawie „happy seats”, w ramach której można było wygrać atrakcyjne gadżety FAKRO. W Kinie Kobiet FAKRO uczestniczyły również Panie pracujące w zakładach zamiejscowych – Stolarcie, Floradzie, FAKRO WDF-Mielec.

Dodatkową atrakcją dla laureatek konkursu było uczestnictwo w warsztatach „Dzień Kobiet – jak wzmocnić pewność siebie?” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Moc Kobiet Nowosądeckich. W programie nie zabrakło warsztatów związanych z budowaniem własnej wartości, warsztatów urody, jogi twarzy, wystawy rękodzieła i kobiecych pasji w regionie oraz uroczystej kolacji. Wydarzenie odbyło się 16 marca w Restauracji Koszarka w Gródku nad Dunajcem.

Fot., źródło: FAKRO

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź