miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Alina Rzepka – kandydatka do Rady Powiatu nowosądeckiego [Prezentacja]

2 1 969

Jestem zamężną 52-latką, mającą dwójkę dorosłych dzieci. Ukończyłam studia magisterskie z pielęgniarstwa w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu. Posiadam również dwie specjalizacje z dziedziny pielęgniarstwa zachowawczego oraz epidemiologicznego. Aktualnie jestem prezesem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Librantowej. Od 32 lat pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Sączu oraz dodatkowo od 7 lat w Hospicjum Stacjonarnym, również w Nowym Sączu. Przez 3 lata pracowałam na stanowisku Specjalisty do spraw epidemiologii, jednak to praca bezpośrednio z ludźmi, a szczególnie z człowiekiem chorym daje mi więcej satysfakcji.

Alina Rzepka kandyduje do Rady Powiatu nowosądeckiego z okręgu nr 2 obejmującego gminę Chełmiec. Głos na nią można oddać, w takich miejscowościach jak: Świniarsko, Mała Wieś, Chełmiec, Niskowa, Biczyce Dolne, Trzetrzewina, Biczyce Górne, Krasne Potockie, Rdziostów, Marcinkowice, Klęczany, Chomranice, Boguszowa, Dąbrowa, Januszowa, Kunów, Kurów, Klimkówka, Naściszowa, Librantowa, Piątkowa, Paszyn, Ubiad, Wielopole, Wielogłowy, Wola Kurowska. Lista nr 1 (Prawo i Sprawiedliwość) pozycja 6.

Swoją wiedzę i doświadczenie chciałabym także wykorzystać przenikając w inne struktury życia społecznego. Ludzie nie tylko borykają się z problemami zdrowotnymi, ale także z różnego rodzaju uciążliwościami życia, o czym często mówią mi również chorzy…

Kiedy dostałam propozycję startowania do Rady Powiatu nie mogłam powiedzieć NIE, chociaż tak pewnie było by wygodniej..
Uważam jednak, że człowiek jest wart tyle, ile dobra uczyni drugiemu… To jest moje motto życiowe i staram się nim na co dzień kierować. Lubię też muzykę, podróżowanie i prace w ogrodzie.

Pragnę słuchać ludzi i dopatrywać się tego, co najbardziej potrzebne, aby moja miejscowość, okoliczne gminy oraz powiat były wizytówką godną naśladowania… Najpierw chcę usłyszeć, aby potem móc mówić i realizować.

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Krystynka pisze

    Wspaniała kobieta! Taka radna, to skarb. Będzie nas godnie reprezentować! Polecam z całego serca 🙂 Mój głos masz!

  2. Rzep pisze

    Za oba głosy popracia bardzo dziękuje !!

Zostaw odpowiedź