miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rafał Kmak – kandydat do Rady Gminy Chełmiec [Prezentacja]

1 765

Mieszkańcy gminy Chełmiec! Wystarczy! 17 lat rządzenia jednej osoby to zbyt dużo! Formuła kierowania gminą przyjęta przez Bernarda Stawiarskiego wyczerpała się, a u władzy trzyma go tylko społeczna apatia, lęk i brak wiary, że coś można zmienić. Nie bójmy się zmian na lepsze! Wymieńmy wójta, stwórzmy merytoryczną radę, wybierzmy radnych którzy szanują i słuchają mieszkańców. Proszę o głos mieszkańców Paszyna, Piątkowej, Wielogłów, Librantowej. Całego okręgu nr 3. Proszę o głos na listy Prawa i Sprawiedliwości. Czas na zmiany w gminie Chełmiec! Stwórzmy nowoczesną gminę na miarę XXI wieku!

 

Ten 40-letni lokalny działacz społeczny, w gminnym samorządzie funkcjonuje już od 10 lat (był radnym gminy Chełmiec i kandydatem na wójta w 2018 r. Zdobył wtedy bardzo dobry wynik, prawie 2 tysiące głosów). Aktualnie pracuje w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie na stanowisku Pełnomocnika Dyrektora ds. Współpracy Regionalnej. Wcześniej, przez 15 lat prowadziłem serwis informacyjny i portal miastoNS.pl – byłem jego redaktorem naczelnym oraz właścicielem. Rafał Kmak do samorządu idzie z hasłem Czas na zmiany w Gminie Chełmiec. Stworzył mocną i zmobilizowaną drużynę (kandydatów na radnych), są to aktualni radni, sołtysi, działacze społeczni. Osoby znane i poważane w swoich Małych Ojczyznach.

– Gmina Chełmiec wymaga natychmiastowej zmiany i dostosowania jej funkcjonowania, jak przystało na samorządy XXI wieku. Przywrócimy MPK w całej gminie Chełmiec, ożywimy i zintegrujemy społeczności lokalne, będziemy współpracować z sąsiednimi samorządami, otworzymy punkt obsługi mieszkańców w okolicach ul. Witosa lub Miasteczka Galicyjskiego – twierdzi Rafał Kmak.

Prywatnie Rafał Kmak to szczęśliwy mąż Kingi i ojciec dwóch córek: Wiktorii i Zuzanny.

Rafał Kmak startuje w wyborach do Rady Gminy Chełmiec z okręgu 3 obejmującego takie miejscowości jak: Boguszowa, Dąbrowa, Januszowa, Kunów, Kurów, Klimkówka, Naściszowa, Librantowa, Piątkowa, Paszyn, Ubiad, Wielopole, Wielogłowy, Wola Kurowska.

– Zdecydowałem się na start z okręgu nr 3 w związku z ogromną dysproporcją środków na inwestycje w gminie. Te miejscowości zawsze były traktowane nierówno. Popatrzmy na Chełmiec: basen, astro centrum, hotel, restauracja, kręgielnia. W gminie chcę być reprezentantem całej społeczności. Będę dbał o ich interesy, walczył ośrodki, walczył o nowe inwestycje. Na pewno trzeba utworzyć w tamtej części gminy (okolice ul. Witosa lub Miasteczka Galicyjskiego) punkt obsługi mieszkańców gminy Chełmiec, w którym będzie dziennik podawczy oraz centrum informacji. Po co jeździć tak daleko do Chełmca, stać w korkach, tracić czas? – dopytuje Rafał Kmak. – O przywróceniu linii MPK Nowy Sącz już nie wspomnę. Autobus musi dojeżdżać do Paszyna i Dąbrowej. To podstawa! – dodaje kandydat na radnego.

Spełnię swoje postulaty, zrealizuje zagadnienia programowe. Dodatkowo skupię się na transparentności działań radnych i wójta. Zainicjuję program „Zielony Chełmiec”. Stworzę Chełmieckie Forum Obywatelskie oraz Młodzieżową Radę Gminy. Będę wspierał rozbudowę oferty kulturalnej i turystycznej naszych Małych Ojczyzn.

Dlatego 7 kwietnia proszę o Państwa głos.

Materiał promocyjny KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Alina pisze

    Popieram. Właściwa osoba

Zostaw odpowiedź