miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Obława w centrum miasta! W akcji pies tropiący i kryminalni policji [Zdjęcia]

0 8 458

Dzisiaj (4 sierpnia) w Nowym Sączu na ul. Jagiellońskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów: dostawczego i osobówki. Dostawcze Iveco najechało na tył samochodu osobowego. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Szybkie poszukiwania odniosły sukces, mężczyznę ujęto w okolicach ulicy Batorego. W akcję zaangażowano psa tropiącego, policję oraz kryminalnych KMP w Nowym Sączu. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, dzisiejsze zdarzenie miało również kilka innych, pobocznych wątków. 

Czytaj również: Ciężka noga Sądeckich kierowców. 4 na 5 przekracza prędkość

Według naszych ustaleń dzisiaj nad ranem skradziono samochód dostawczy z narzędziami. Do przestępstwa doszło na terenie jednej z nowosądeckich firm.W godzinach popołudniowych rozpędzony samochód wjechał w osobówkę stojącą na czerwonym świetle. I tutaj głównym bohaterem okazał się złodziej dostawczaka. Kierowca zbiegł, w pościg za nim udali się świadkowie zdarzenia. Niestety nie zdołali go złapać. 

Po zaangażowaniu psa tropiącego (niezawodnego owczarka niemieckiego), po niespełna 30 minutach ujęto mężczyznę w okolicach ul. Batorego. Sprawca minimum kilku przestępstw i wykroczeń został przetransportowany na sądecką komendę. Z komendy natomiast przewieziono go do sądeckiego szpitala na badania.

Do sprawy po uzyskaniu stanowiska biura prasowego sądeckiej komendy będziemy wracać.

fot.: Bartłomiej Fecko

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź