miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie 3 osobówek: BMW, Hyundaia, Peugeota [Zdjęcia]

1 2 554

W niedzielę, 8 października o godzinie 15.05 zastępy Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Korzenna zadysponowane zostały do działań w Trzycierzu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych marki BMW S3, Hyundai IX35 oraz Peugeot 508.

Czytaj również: Sądeczanie od 7 lat korzystają z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nanieśli już ponad 19 tysięcy zgłoszeń

– Samochodami podróżowało łącznie 9 osób. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości. BMW znajdował się w przydrożnym rowie i nastąpił z niego wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wahadłowemu kierowaniu ruchem w miejscu zdarzenia oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. Osobę poszkodowaną przekazano załodze karetki Pogotowia Ratunkowego – informuje PSP Nowy Sącz.

Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji pomoc drogowa zabrała uszkodzone BMW. Po wydobyciu samochodu dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz wszyscy jego uczestnicy w celu wyjaśnienia jego przyczyn i okoliczności. Osoba poszkodowana po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia.

Działania strażaków trwały prawie trzy godziny.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Materiał promocyjny KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Driver pisze

    Korzenna, i wszystko jasne…

Zostaw odpowiedź