miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Królikowski, Mackiewicz i Węgrzyn w Nowym Sączu. Przyjdź na pokaz specjalny filmu „Jak ukradłem 100 milionów”

0 457

W piątek, 9 lutego o godzinie 18:00, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza na pokaz specjalny filmu JAK UKRADŁEM 100 MILIONÓW z udziałem jego twórców: reżysera Michała Węgrzyna oraz aktorów Antoniego Królikowskiego i Aleksandra Mackiewicza. Spotkanie poprowadzi filmoznawca Filip Nowak.

Czytaj również: Dobrzy nieznajomi, Emma i czarny Jaguar, Jak ukradłem 100 milionów, Miłość jak miód, Piękna katastrofa 2. Kino Sokół zaprasza na film [Repertuar]

Ed ma pieniądze – całe 100 milionów – piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku…

Tak wygląda punkt wyjścia zwariowanej komedii, która stara się odpowiedzieć na postawione na początku filmu pytanie: Jak ukraść 100 milionów – i przetrwać? To będzie jazda bez trzymanki!

Bilety w cenie 14 i 17 zł do nabycia on-line, w kasie MCK SOKÓŁ, a także w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 11).

Szczegóły na stronie: mcksokol.pl/wydarzenie/jak-ukradlem-100-milionow-pokaz-specjalny-filmu-z-udzialem-tworcow

Źródło i fot.: MCK Sokół

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź