miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Swoim śpiewem oczaruje nas Michał Bajor

0 567

Na zakończenie tegorocznej edycji Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH (26 marca, godz. 18:00) swoim śpiewem oczaruje nas polski aktor i piosenkarz – Michał Bajor.

Czytaj również: Katarzyna Żak w Nowym Sączu! Koncert „Miłosna Osiecka” w MCK Sokół

„No, a ja?” to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Artysty. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Zapraszamy na koncert pełen wspomnień, ale przede wszystkim autorskich nowości.

Sądzę, że to, że jestem aktorem, pomaga mi tworzyć swoją postać na scenie bardziej przemyślanie i całościowo. To nie jest tylko piosenka, piosenka i kolejna piosenka, to swojego rodzaju monodram muzyczny.

Michał Bajor

Wykonawcy:
Michał BAJOR – śpiew
Tomasz KREZYMON – piano
Szymon LINETTE – perkusja
Paweł STANKIEWICZ – gitary
Maciek SZCZYCIŃSKI – bas

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego. Przepraszamy i dziękujemy.

Źródło i fot.: MCK Sokół

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź