miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Drogowy „Armagedon” w Nowym Sączu. Przed nami protest rolników

2 2 234

W piątek 9 lutego br. odbędzie się protest rolników, w który włączą się również rolnicy z Sądecczyzny i ościennych powiatów. W godzinach od 9 do 16 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicach Nowego Sącza oraz na drogach dojazdowych do miasta.

Czytaj również: Pogodowy rollercoaster trwa! Będzie cieplej – wiatr (do 80 km/h) i odwilż (do 12℃) [Ostrzeżenie meteorologiczne]

W Nowym Sączu protest rolników w dniu 9 lutego br. zgodnie ze zgłoszeniem organizatora odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:00 na parkingu (tzw. „Jojko”) przy al. Józefa Piłsudskiego w Nowym Sączu. Po zakończeniu zgromadzenia kierujący pojazdami rolniczymi planują przemieszczać się ulicami miasta na trasie od Ronda Solidarności do Ronda Jana Pawła II (ulicami płk. W. Beliny-Prażmowskiego, Nowochruślicką, J. Pieczkowskiego, W. Witosa aż do Ronda Jana Pawła II i tą samą trasą z powrotem w kierunku Ronda Solidarności).

Z informacji przekazanych przez organizatora przemieszczanie się pojazdów rolniczych po wskazanej trasie może trwać do godziny 16:00. Mając na uwadze, że będą to godziny szczytu należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. Apelujemy zatem o cierpliwość, zachowanie ostrożności i ewentualne rozważenie wyboru alternatywnej trasy.

Źródło: KMP Nowy Sącz
Zdjęcie ilustracyjne: Głos Szczeciński

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. sądeczanin pisze

    Rolnicy WON. Wam wiecznie coś nie pasuje. Traktory po kilkaset tysięcy, majątki o których przeciętny człowiek może pomarzyć ale Wam źle. Brak deszczu to susza, brak słońca za mokro, a jak jest idealnie to jest klęska urodzaju. Przestańcie się wygłupiać.

  2. Piotr pisze

    To niech Państwo rolnicy strajkują u siebie na wsi. Nie muszą blokować innym miast.

Zostaw odpowiedź