miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! Przed nami świąteczna zabawa. Stwórz „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”

0 1 049

Uwaga. Ogłaszamy Konkurs Świąteczny dla dzieci do lat 13 roku życia. Stwórz „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”. Zasady są banalnie proste, do 14 grudnia w wiadomości prywatnej przesyłacie zdjęcie własnoręcznie wykonanej kartki Świątecznej. Kartka może być narysowana, namalowana lub wyklejona. Zapraszamy do zabawy dzieciaki z Nowego i Starego Sącza. Serwis miastoNS.pl objął wydarzenie swoim patronatem.

– Rodzinne tworzenie kartek świątecznych dostarcza wiele radości i korzyści zarówno dla samej rodziny, jak i dla osób, które otrzymają ten wyjątkowy upominek – mówi Michał Kądziołka. – Poprzez naszą inicjatywę wspieramy i podtrzymujemy kultywowanie wspaniałych praktyk przekazywania sobie dobrych życzeń.

Następnie 15 grudnia o godzinie 15:00 Kartki zostaną opublikowane na portalu facebook na stronie radnego miejskiego Michała Kądziołki i tym samym rozpoczniemy głosowanie na najpiękniejsze kartki świąteczne które potrwa do 20 grudnia do godziny 20:00. Autorzy dwóch kartek, które otrzymają najwięcej ❤️ serduszek zostaną zwycięzcami naszej zabawy i otrzymają nagrody rzeczowe. Dodatkowo radna Starego Sącza Magdalena Sznajder i Michał Kądziołka wykorzystają kartki jako życzenia świąteczne elementy wysłane najbliższym.

Poniżej szczegóły związane z zabawą w filmie:

Automatic

Wspólne tworzenie kartek świątecznych to jest świetny sposób, aby spędzić czas razem jako rodzina i tworzyć wspólne wspomnienia. Dla wielu osób jest to tradycja, która sprawia wiele radości. Kartki świąteczne są sposobem na wyrażenie swojej miłości, troski i życzliwości wobec bliskich i przyjaciół. Tworzenie własnych kartek daje możliwość wyrażenia swojej kreatywności. Możesz eksperymentować z różnymi wzorami, kolorami i technikami artystycznymi. Tworzenie kartek świątecznych może pomóc w rozwijaniu różnych umiejętności, takich jak sztuka, rękodzieło, pisanie i projektowanie. Otrzymanie personalizowanej kartki świątecznej może sprawić radość i uśmiech na twarzy odbiorcy. To gest, który może wywołać pozytywne emocje i dodać magii świątecznej atmosferze.

Fot.: allegro.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź