miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Węgierska do remontu! Przed nami spore utrudnienia

1 4 247

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od środy (22 czerwca) rozpoczną się roboty związane z przebudową odcinka ul. Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry. W ramach robót przebudowany zostanie odcinek jezdni wraz z chodnikami po obydwu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętne do stacji paliw. Uprasza się o zachowanie ostrożności i stosowanie do znaków drogowych. W celu minimalizacji utrudnień ruch pojazdów zostanie utrzymany.

Czytaj również: Zamykają skrzyżowanie Nawojowskiej z Grunwaldzką

 

To bardzo dobra wiadomość. Od początku kadencji bardzo intensywnie zabiegałem o remont ul. Węgierskiej. Nie tak dawno otrzymałem zapewnienie, że moje wnioski zostaną poddane gruntownej analizie i cieszę się, że się udało. Oczywiście ul. Węgierską trzeba remontować etapami. To główny ciąg komunikacyjny i niewyobrażalne jest wyremontowanie ulicy od razu, bo to mogłoby doprowadzić do paraliżu komunikacyjnego. Mam nadzieję, że pracę przebiegną sprawnie, a my będziemy już niebawem cieszyć się wyremontowanym odcinkiem – mówi w rozmowie z miastoNS.pl miejski radny Michał Kądziołka.

fot.: MZD Nowy Sącz | Google Maps

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Grzegorz pisze

    Generalnie jedzie się wolno to muld się nie czuje. Ale jak się jedzie motorem lub traktorem to można życie stracić. Fajnie że będzie remont ale trzeba się spodziewać ogromnych korków. Znów będzie jazda po płytach gospodarską

Zostaw odpowiedź