miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wybory Miss Małopolski już jutro. Zobacz najpiękniejsze dziewczyny z Sądecczyzny

1 1 642

Już jutro (niedziela 26. czerwca) w Hotelu SWING w Krakowie odbędą się Gale Finałowe Miss Nastolatek oraz Miss Województwa Małopolskiego 2022 – najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim. Wśród laureatek są również najpiękniejsze dziewczyny z Sądecczyzny: Weronika Michalik, Katarzyna Stemplińska Vanessa Jarząbek – wszystkie 3 dziewczyny z Nowego Sącza. Są również reprezentantki Starego Sącza: Patrycja Wąchała oraz Katarzyna Wilczyńska.

Czytaj również: Barber z Nowego Sącza pobije rekord Guinnessa? Wielkie wyzwanie we Wrocławiu!

Podczas Gal Finałowych zostaną wyłonione bezapelacyjnie najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentować województwo w ogólnopolskim Konkursie Piękna Polska Miss jesienią 2022 roku!

★ 14:00 – Gala Finałowa Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022
★ 20:00 – Gala Finałowa Miss Woj. Małopolskiego 2022

O koronę najpiękniejsze nastolatki roku 2022 pretenduje 30 finalistek, natomiast o tytuł Miss Województwa Małopolskiego w tym roku w finale pretenduje 66. kandydatek. Tradycyjnie jak co roku zostaną przyznane również tytuły Miss m. Krakowa, Miss Nastolatek m. Krakowa oraz po raz pierwszy Miss Studentek Województwa Małopolskiego.

Gale finałowe poprowadzą:
– Żaneta Kotarba – II Wicemiss Małopolski oraz Miss Polski Foto 2020
– Karolina Wiltowska – Miss Dolnego Śląska i IV Wicemiss Polski 2019
– Paulina Karasiuk – Miss Wrocławia 2019.

Wydarzenie swoimi występami uświetnią Adi Kowalski, Agnieszka KOVA Kowalczyk oraz Kinga Bogdańska.

Komu swoje korony przekażą ubiegłoroczne laureatki konkursu? Kto będzie reprezentował Małopolskę w ogólnopolskim etapie konkursu? O tym wszystkim dowiemy się już w niedzielę!

Po gali finałowej odbędzie się oficjał after party we Frantic Club (Szewską 5, Kraków)

Bilety na wydarzenie dostępne na portalu evenea https://app.evenea.pl/event/finalmissmalopolski/ Dla naszych czytelników na kod MEDIA zniżka na zakup biletów.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxx112c pisze

    ta środkowa to niezły wieprzyk

Zostaw odpowiedź