miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dyrektor Maria Żuchowicz przechodzi na emeryturę

0 372

Po 46 latach pracy przechodzi na emeryturę Maria Żuchowicz – dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. W samym Ośrodku pracowała 18 lat tworząc go od podstaw. Dzisiaj podziękował jej starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wraz z Zarządem Powiatu i przewodniczącym RPN Romanem Potońcem.

Czytaj również: „Ponadpodstawowi” pomagają siódmo i ósmoklasistom

– Pani Mario, serdecznie dziękuję za lata pracy i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Serce, który wkładała Pani w realizację codziennych zadań, kierowanie jednostką i otaczanie opieką osób z różnymi niepełnosprawnościami zasługują na uznanie i wielki szacunek – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – To nie była łatwa praca, ale Pani zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka sprawiły, że Ośrodek działał na najwyższym poziomie, a osoby z niepełnosprawnościami chętnie spędzały w nim czas.

Starosta życzył, aby emerytura była dla Pani Marii czasem odpoczynku, ale też czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu.

W samym Ośrodku pracowałam 18 lat i praktycznie tworzyłam go od podstaw – mówił dyrektor Maria Żuchowicz. – Oczywiście nie udałoby się to bez moich współpracowników, którym bardzo dziękuję za każdy dzień pracy. Zostawiam Ośrodek w bardzo dobrej kondycji. Mam nadzieję, że nadal będzie się cieszył takim powodzeniem wśród uczestników, którzy z radością przychodzą tam każdego dnia. Bardzo dziękuję!

Fot. Maria Olszowska

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź