miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Grzegorz Górka – nowa jakość dla Gminy Kamionka Wielka

12 6 086

Młody, ambitny i bardzo dobrze wykształcony. Grzegorz Górka ma bogate doświadczenie zawodowe i szerokie kompetencje, które postanowił wykorzystać w pracy na rzecz swojej rodzinnej gminy. Mieszkaniec Mszalnicy wystartuje w wyścigu o fotel wójta. Ma plan, pomysły, drużynę i energię do pracy.

– Jest wiele do zrobienia – mówi Grzegorz Górka. – Dlatego mam plan dla naszej gminy i świetny zespół ludzi, którzy zdecydowali się wystartować w wyborach samorządowych z KWW „Nowa Jakość Dla Gminy Kamionka Wielka”.

Kandydat na wójta jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył liczne studia podyplomowe, w tym: MBA, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, zarządzanie systemami wod.-kan., zamówienia publiczne, czy ochronę danych osobowych. Posiada uprawnienia budowlane, certyfikat audytora według kilku norm ISO.

 – Mam doświadczenie w zarządzaniu, kierowaniu zespołami ludzi, wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Obecnie jestem kierownikiem działu sprzedaży w spółce Sądeckie Wodociągi, gdzie z sukcesem wprowadziliśmy system zdalnego odczytu wodomierzy – jeden z najnowocześniejszych w Polsce – dodaje Grzegorz Górka.

Kariera zawodowa kandydata na wójta gminy Kamionka Wielka jest związana przede wszystkim z branżą wodno-kanalizacyjną. Jest także członkiem rady nadzorczej w spółce ,,Dunajec” w Gródku nad Dunajcem. Ale Grzegorz Górka angażuje się również w działalność społeczną swojej gminy. Skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne dla organizacji działających na terenie gminy. Jest zaangażowany w działalność charytatywną, m.in. w akcję MotoMikołaje, współorganizował także wydarzenia kulturalne między innymi Festyn Parafialny w Mystkowie.

– Moje hasło to „Skuteczniej, Sprawniej, Przyjaźniej”, dlatego liczy się przede wszystkim rozwój gminy, ale i budowa relacji pomiędzy ludźmi. Bez tego nie osiągniemy sukcesu – pointuje Grzegorz Górka.

Kandydat na wójta ma plan i jest gotowy do pracy.

– Bardzo ważne jest, aby dać mieszkańcom gminy dostęp do kanalizacji, a tam gdzie to nie jest możliwe, pomóc w pozyskaniu środków na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Pilną potrzebą jest również remont dróg oraz zwiększenie bezpieczeństwa poprzez budowę chodników oraz inteligentnego oświetlenia i monitoringu – wylicza kandydat na wójta.

W programie wyborczym Grzegorza Górki znajduje się wiele interesujących pomysłów, a wśród nich: budowa dziennego domu opieki seniora, żłobka, wieży widokowej na Górach Jamnickich, otwarcie Szkoły Muzycznej I Stopnia czy budowa ścieżek rowerowych łączących gminę z Nowym Sączem.

Program Grzegorza Górki oraz nazwiska kandydatów na radnych z KWW „Nowa Jakość Dla Gminy Kamionka Wielka” będzie można wkrótce znaleźć na FB oraz stronie internetowej.

#Grzegorz Górka – Skuteczniej, Sprawniej, Przyjaźniej#

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
12 Komentarze
 1. Andrzej pisze

  Drogi i ścieżka rowerowa spoko, ale po co marnować pieniądze na kolejną szkołę muzyczną jak dzieci mogą się uczyć na Zawadzie i orkiestrze dętej z Mystkowa.

 2. Ryszard pisze

  To jest właściwy wybór dla naszej gminy. Gość potrafi znaleźdź środki na inwestycje i je wykonać, a nie jak obecnie problem z właściwym wydaniem środków finansowych które wpłyniey do gminy z urzędu choćby Polski ład a potem fotki zdjęcia z napisem to ja w sądeczaninie.

 3. Wójt pisze

  Problem ryszardzie polega na tym że Stanek nie jest z pisu i mu katolicy robili pdo górke ale ty za mało o tym wiesz amebo

 4. Lawenda pisze

  Do @Ryszard : pokaż mi jakie środki Górka znalazł, przekazał oraz zrealizował do tej pory. No właśnie. BEZ POZDROWIEŃ

 5. Grzegorz Gòrka pisze

  Dzień dobry bardzo się cieszę że wywiązała się dyskusja pod tym artykułem chciałbym Państwu przybliżyć pewne kwestie.
  Gmina Kamionka Wielka posiada niesamowity potencjał muzyczny, dobrych muzyków, oraz nauczycieli którzy się stąd wywodzą. Mamy też zaplecze infrastrukturalne jakim są Gminne Szkoły w których odbywa się nauka przeważnie w godzinach porannych. Więc dlatego w jednej ze szkół chciałbym utworzyć l Stopień Szkoły Muzycznej. Do pierwszego stopnia szkoły muzycznej chodzą dzieci w wieku co najmniej 8 a nie więcej niż 16. Dlatego też rodzicom łatwiej i bliżej będzie przywieźć/odebrać dzieci do/z Kamionki niż na ulicę Nawojowska czy też do Nawojowej
  Dodatkowym argumentem jest to że nauka pobierana w Szkole Muzycznej nic nie kosztuje a kształcenie obejmuje wiele aspektów tzn. Lekcje gry na instrumencie, rytmika,
  kształcenie słuchu, audycje muzyczne
  zespół instrumentalny lub chór. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wymiany poglądów oraz dyskusji.

 6. Grzegorz Gòrka pisze

  Dzień dobry
  Druga kwestia jaka została poruszona to temat wniosków/środków jakie zostały napisane/pozyskane. W ostatnim czasie napisane przeze mnie wnioski i pozyskane środki obejmowały zakres Ludowego Klubu Sportowego, Koła Gospodyń Wiejskich oraz w głównej mierze dofinansowań do zabytków. Pozdrawiam serdecznie.

 7. Adwokat. G.L pisze

  Podpisz się Górka a nie Gòrka żebym mógł cie podać w imieniu klienta

 8. Ryszard pisze

  Szanowny Panie Wójcie
  W komentarzu w którym Pan odpowiedział na mój wpis świadczy, że nie ma Pan poszanowania dla drugiego człowieka. Kieruję się Pan jedynie pychą i poniża innych. Podejżewam nawet że brak Panu podstawowego wykształcenia. I tak dla Pana informacji imiona zawsze piszemy z dużej litery, a katolicy jak nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą. Ja z kolei dla Pana nie jestem żaden Ty – amebo.

 9. Marian pisze

  To prawda potrzebna zmiana,za dużo towarzystwa wzajemnej adoracji.Podpinanie się pod cudze sukcesy oby tylko fotka była na Sądeczaninie.Mniej pychy więcej pokory.Czas na zmianę

 10. K pisze

  Zmiana w gminie potrzebna, za duże znajomości tam były i są. Nie chodzi mi o wójta. A co do jego wyboru to nie wiem na kogo głosować.
  Aktualnie jest lepszy niż był to wiadomo.
  Godnego kandydata nie ma bo nie startuje. Znam takiego co ma wiele dobrych pomysłów dla gminy

 11. Mieszkaniec.gminy pisze

  Ja bym chciał znać plany na udziały gminy w kanalizacji oraz rozbudowy ujęcia wody w Mystkowie???

 12. Mieszkaniec gminy pisze

  Dzień dobry,Ja ma pytanie jaką partię polityczną wspiera pan Grzegorz

Zostaw odpowiedź