miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„1000 posiłków, jedno serce”. Wspólnie pomóżmy sądeckim seniorom! [Zgłoś potrzebujących]

0 575

Stowarzyszenie Sursum Corda, Restauracja Atelier Sędziwoja oraz Hotel IBIS w Nowym Sączu podjęli się organizacji charytatywnej akcji pn.: „1000 posiłków, jedno serce”. Inicjatywa skierowana jest w kierunku pomocy i na rzecz Seniorów w Nowym i Starym Sączu. Pomoc najbardziej potrzebującym potrwa do 29 lutego 2024 r. i zakłada przekazanie 1000 gorących posiłków, które będą codziennie dostarczane potrzebującym osobom.

Czytaj również: To oni poświęcają swój czas i pomagają innym – nagrody dla wolontariuszy wręczone!

– Z dumą ogłaszamy organizację akcji charytatywnej pod nazwą „1000 posiłków, jedno serce”, mającą na celu dostarczanie darmowych gorących posiłków dla najbardziej potrzebujących seniorów na terenie Nowego Sącza – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Krzysztof Kos, właściciel Hotelu IBIS. – Akcja „1000 posiłków, jedno serce” stanowi odpowiedź na trudną sytuację seniorów w Polsce, zwłaszcza w obliczu zbliżającej się zimy, ale również brak wystarczającego wsparcia w ich indywidualnych potrzebach i problemach, z którymi muszą borykać się każdego dnia. W niektórych przypadkach wiąże się to z problemami finansowymi oraz utrudnionym dostępem do podstawowych potrzeb, takich jak żywność – dodaje społecznik.

Każdy może pomóc! Jak to zrobić?

  • Wspierając zbiórkę produktów spożywczych, które zostaną wykorzystane do przygotowywania posiłków dla seniorów.
  • Udostępniając informacje o akcji na swoich platformach mediów społecznościowych z użyciem hasztagów: #1000PosiłkówJednoSerce  #WsparcieDlaSeniorów #NaszaFirmaPomaga.
  • Biorąc udział w wydarzeniach związanych z akcją jako wolontariusze.
#TysiącPosiłkówJednoSerce Dzięki wspaniałej inicjatywie Ibis Styles Nowy Sącz oraz Restauracja Atelier Sędziwoja możesz podarować ciepły posiłek. „TYSIĄC POSIŁKÓW, JEDNO SERCE” to program polegający na dostarczeniu SIEDMIU bezpłatnych posiłków tygodniowo (przez okres 3 miesięcy) pod wskazany adres zamieszkania seniora, na terenie NOWEGO SĄCZA i STAREGO SĄCZA. 
 
Jeśli znasz osobę, która spełnia poniższe kryteria, ZGŁOŚ JĄ do programu:
  • ukończyła 60+,
  • mieszka na terenie NOWEGO SĄCZA lub STAREGO SĄCZA,
  • jest samotna, uboga lub chora, a ze względu na ograniczenia związanie z wiekiem nie jest w stanie przygotować ciepłych posiłków.
ZGŁOŚ SENIORA! Wypełnij formularz! Dowiedz się więcej! https://www.sc.org.pl/…/tysiac-posilkow-jedno-serce-2023/
 
PAMIĘTAJ! Potrzebujemy TWOJEJ pomocy, aby sensownie pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują oraz rozsądnie i adekwatnie do potrzeb rozdysponować ciepłe posiłki! ?ZGŁOŚ SENIORA!
 

Każde wsparcie, niezależnie od formy, przyczyni się do sukcesu akcji i pomoże poprawić jakość życia seniorów w naszym regionie, a przede wszystkim zwiększy ilość posiłków, które trafią do potrzebujących. Kontakt: Krzysztof Kos – Właściciel Hotelu IBIS Styles (608693876, 575876398) lub e-mail: marketing@ibisnowysacz.com

O Firmie:
Hotel Ibis Styles Nowy Sącz nie pierwszy raz organizuje akcję charytatywną. Właściciel hotelu wraz z pracownikami tworzyli takie akcje jak pomoc dla uchodźców z Ukrainy, zbiórki dla osób, które dotknęła rodzinna tragedia oraz chętnie i czynnie wspierali i wspierają lokalne akcje charytatywne. Obiekt działa od 7 lat i na co dzień świadczy usługi noclegowe i gastronomiczne. Znajduje się w nim 57 pokoi, sala bankietowa, sale konferencyjne oraz restauracja Atelier Sędziwoja.  

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź