miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Astral Team z czterema medalami! Udane zawody sądeckich wojowników

0 1 372

Uczestnicy grupy Astral Team z Pałacu Młodzieży wzięli udział w zawodach Pucharu Polski Akademickiego Związku Sportowego w Kickboxingu. Podopieczni Piotra Dobosza wrócili do Nowego Sącza z czterema medalami. W sobotę 16 grudnia zawodnicy Astral Team wzięli udział w Pucharze Polski AZS w konkurencji Kick Light. Rozgrywki odbywały się w Łodzi pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Wychowankowie Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu wywalczyli cztery medale.

Czytaj również: MZD zamyka kolejną ulicę! Rozbudowa linii kolejowej 104 idzie pełną parą

Najlepszy w kategorii wagowej do 69 kg okazał się Kamil Gruca, który zajął pierwsze miejsce. Srebrne medale otrzymali: Natalia Frączek (kategoria: do 60 kg) i Paweł Bieniek (kategoria: do 63 kg). Trzecie miejsce na podium zajął Maciej Maciak.

Wszystkim laureatom gratulujemy udanego startu w zawodach, a ich trenerowi Piotrowi Doboszowi składamy podziękowanie za wspaniałe przygotowanie zawodników.

Źródło: Pałac Młodzieży
Autor tekstu: Lucyna Urbańska