miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dobry przykład idzie z góry. Radny Michał Kądziołka na egzotycznym wyjeździe z mieszkańcami Nowego Sącza

1 6 760

Dla mieszkańców Nowego Sącz tradycją stają się zagraniczne wyjazdy w egzotyczne zakątki świata. Była słoneczna Turcja, magiczna Chorwacja, czy urokliwa Bułgaria. Teraz przyszedł czas na nieodkrytą i modną w ostatnim czasie Albanię. To właśnie tam, w ramach swojej aktywności obywatelskiej, zaprosił radny Michał Kądziołka mieszkańców Nowego Sącza.

Czytaj również: Jedyne takie kolędowanie! Radny Kądziołka odwiedził z Kolędą mieszkańców Poręby Małej, Dąbrówki, Kaduka i Biegonic

Miejski rajca, będący jednocześnie przewodniczącym Zarządu Osiedla Dąbrówka, nie ukrywa satysfakcji. Zadowolenia przysparza mu, oprócz oczywiście wyjątkowej opalenizny prawie 50 sądeczan, pięknych zdjęć oraz niezapomnianych wspomnień, fakt samodzielności w realizacji postawionych celów.

– Dlaczego wycieczki przeze mnie organizowane są takie wyjątkowe? Ponieważ w przeciwieństwie do innych Radny nie korzystam ze środków finansowych pochodzących z Budżetu Obywatelskiego sądeckiego Ratusza. To właśnie Ci radni, przy pomocy pieniędzy pochodzących z budżetu Nowego Sącza, czyli środków z podatków nas wszystkich, na potęgę próbują się lansować. Ja daję przykład, że nie musi tak być. To dobry przykład – podkreśla Michał Kądziołka.

Kierunek obrany przez ekipę z Nowego Sącza to Albania, a dokładnie miejscowość Durres. Po raz drugi w historii wyjazdów wakacyjnych, podróż odbyła się samolotem. Niezapomniane wrażenia. Przedsiębiorczemu Kądziołce kolejny raz udało się zorganizować wspaniały wakacyjny wypoczynek dla mieszkańców Nowego Sącza. To kolejna okazja do wzajemnego poznania się i integracji.

– Trudno dokładnie zliczyć, ile było już wspólnych wyjazdów, ale mogę zapewnić, że już planujemy kolejne wakacje. Jestem szczęśliwy, że mieszkańcy tak licznie odpowiadają na moje i współorganizatorów zaproszenie do udziału w naszych inicjatywach. To motywuje do dalszej pracy – dodaje nasz rozmówca.

Warto podkreślić, że wyjazdy były już organizowane do Bułgarii, Czarnogóry, Turcji, Chorwacji, Bośni i Hercegowy, Ukrainy (wielokrotnie), Włoch, Litwy. Dodając do tego wyjazdy w ramach akcji „Cudze Chwalicie, Swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie!” do Wrocławia, Lublina, Sandomierza, Zamościa, Krakowa (Trzykrotnie), Warszawy (trzykrotnie) to robi się pokaźna liczba wspólnych wypraw.

Oby tak dalej!

ITAKA Nowy Sącz 

I…TAKI świat jest piękny! 😉
Pozdrawiamy grupę Dąbrówka i życzymy przyjemnego wypoczynku 🏖
 

Irena Mizgała
Tylko próbować takie pyszności 😋

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Anonim pisze

    Polecam

Zostaw odpowiedź