Niestety. 12 porażka Sandecji Nowy Sącz. Spadamy na dno tabeli

1 746

W trzecim meczu rundy wiosennej nasz zespół w Niepołomicach przegrywa z Pogonią Siedlce 2:3. Pierwsza połowo zakończyła się wynikiem 1:2 po bramkach Cezarego Demianiuka (39′), Tomasza Walczaka (43′) i zawodnika Sandecji: Kamila Sobczaka (44′). W drugiej połowie w 49 minucie wyrównał Rafał Wolsztyński. Niestety Cezarego Demianiuk w 84 minucie dobił nasz zespół, ustanawiając wynik 2:3. Po 23. kolejach w II lidze, Duma Sądecczyzny zajmuje ostatnie (18) miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Na koncie mamy 5 zwycięstw, 6 remisów oraz 12 porażek. A już w piątek (15 marca) zmierzymy się z Wisłą Puławy – drużynę zajmującą 15 miejsce w tabeli.

Czytaj również: Krwiodawcy w Nowym Sączu zachwyceni! Mają nowoczesny punkt poboru krwi