miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sklep PROROWERY w Nowym Sączu z topowymi rowerami dla każdego! 

0 928

Marzy Ci się rower, ale nie do końca wiesz, jaki model wybrać? Jeśli szukasz miejsca, w którym nie tylko kupisz swój jednoślad, ale wcześniej go przetestujesz, zapraszamy do nowootwartego salonu PROROWERY.pl w Nowym Sączu przy Al. Piłsudskiego 104a (Centrum Handlowe Cegielnia Zawada). PROROWERY.pl to multibrandowe salony z szeroką ofertą dla każdego!

Rowery na co dzień i dla profesjonalistów

W salonach PROROWERY.pl w Nowym Sączu oferujemy szeroki wybór rowerów różnej kategorii, wśród których są modele przeznaczone do jazdy górskiej, po szosie, a także rowery gravelowe, trekkingowe, miejskie, crossowe i dziecięce. W naszym asortymencie znajdują się też rowery elektryczne Romet o różnym przeznaczeniu: MTB, cross, trekkingowym i city.  

 

PRZETESTUJ ROWER ELEKTYCZNY 

Jesteś ciekawy, jak działa e-bike, czym różni się od roweru z tradycyjnym napędem i jak się go prowadzi? W salonie Prorowery w Nowym Sączu możesz przetestować różne modele rowerów elektrycznych, wypożyczając je za symboliczną złotówkę. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie sprawdzić, jakie możliwości dają e-bike od polskiego producenta rowerów Romet!

Rokrocznie na świecie jak i  w Polsce rowery zyskują coraz większą popularność, a drogi i trasy rowerowe są sukcesywnie rozbudowywane – od Gdanska aż po Nowy Sącz. Nic dziwnego, w końcu to bezpieczny, wygodny, a przede wszystkim tani i bezemisyjny środek transportu. Nasz sklep należy do największej ogólnopolskiej sieci rowerowej Prorowery.pl i jest to miejsce, w którym mieszkańcy Nowego Sącza i okolic będą mogli nie tylko kupić różne modele jednośladów, ale także je przetestować pod okiem profesjonalistów. – mówi operator sklepów Prorowery.pl.

Sklep oferuje nie tylko wysokiej klasy rowery, także marek specjalistycznych jak Orbea, czy rowery belgijskiej produkcji z możliwością personalizacji Ridley, ale również akcesoria oraz odzież rowerową. Profesjonalna obsługa pomoże w dobraniu odpowiedniego modelu do potrzeb klienta, a także ma szeroką wiedzę na temat oferowanych produktów.

Co zyskujesz wybierając rower w Prorowery?

Kupując w naszym salonie zyskujesz możliwość:

  •         Zwrotu lub wymiany towaru
  •         Zakupu na raty 
  •         Skorzystania z serwisu rowerowego
  •         Przetestowania rowerów elektrycznych 

Zapraszamy do nowej lokalizacji: 

Nowy Sącz
Aleje Piłsudskiego 104a
(Centrum Handlowe Cegielnia Zawada)

www.prorowery.pl 

Materiał informacyjno-promocyjny

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź