Udało się! Trzy punkty lądują na koncie Sandecji Nowy Sącz, wygrywamy z Hutnikiem Kraków

1 1 056

W 12. kolejce II ligi Sandecja Nowy Sącz wygrała swój drugi mecz z drużyną Hutnika Kraków (11. miejsce w tabeli) 1:2. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy, po bramce w 44 minucie zawodnika z Łotwy Denissa Rakelsa (napastnik). Zawodnicy Sandecji nie odpuścili i w drugiej połowie strzelili bramki: w 55 minucie Mikołaj Kwietniewski (napastnik) oraz w 89 minucie Słowak Denis Potoma. Duma Sądecczyzny po 12. kolejce z dorobkiem 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 8 porażek) zajmuje niestety ostatnie (18. miejsce) w tabeli. Za tydzień, 16 września podejmiemy 9. drużyną II ligi Chojniczanką.

Czytaj również: Legendarne połączenie nabiera realnych kształtów! Wbito pierwszą łopatę, wkrótce w godzinkę do Krakowa