miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Najnowsze wydanie miastoNS.pl Wydanie specjalne „Piwniczna-Zdrój”

0 1 067

Przekazujemy na Państwa ręce najnowsze, specjalne wydanie gazety miastoNS.pl W środku jak zawsze znajdzie ciekawe teksty poruszające aktualną sytuację społeczną Piwnicznej-Zdrój. Kolportaż papierowej gazety trwa. W środku wydania elektronicznego znajdziesz m.in.:

Pobierz gazetę – KLIK

Tomasz Michałowski: Będą radykalne zmiany, nie pudrowanie rzeczywistości! Kandydat popierany przez partię Prawo i Sprawiedliwość
Rozmowa z Tomaszem Michałowskim kandydatem na burmistrza w Piwnicznej-Zdrój.

Najważniejsze punkty programu wyborczego Tomasza Michałowskiego – kandydata na burmistrza Piwnicznej-Zdrój „Karta Piwniczanina”.
Chcę wprowadzić projekt, który zbliży nas do siebie i naszego pięknego miasta – kartę lojalnościową Piwniczanina. „Karta Piwniczanina” to więcej niż zwykła karta lojalnościowa.

Urząd dla ludzi, nie dla papierkowej roboty!
Jako kandydat na burmistrza, zobowiązuję się, że każda osoba, która odwiedzi nasz urząd, będzie traktowana z godnością i profesjonalizmem. Zobowiązuję się do podmiotowego traktowania każdego petenta! Każdy petent będzie traktowany z należytym szacunkiem i uwagą.

Program dla Seniorów z Piwnicznej-Zdrój!
Od lat współpracuję z Ogólnopolską Kartą Seniora oraz wydawnictwem Głos Seniora, z którymi rozpoczniemy współdziałanie celem realizacji wspólnych inicjatyw. Nawiążemy także współprace z sądeckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku.

Turystyka konna – nie tylko dla miłośników jeździectwa
Turystyka konna zyskuje na popularności, nie tylko wśród doświadczonych jeźdźców, ale także wśród osób szukających alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Wyprawy konne oferują unikalne doświadczenia, a jednocześnie stanowią doskonały sposób na poznanie regionu z innej perspektywy.

Pobierz gazetę – KLIK

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź