miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przeczeszą zbiorniki i parki. Poszukiwania Jakuba Bocheńskiego w terenie

1 5 168

Przyjaciele oraz najbliżsi zaginionego w ubiegły czwartek (22 września) sądeczanina Jakuba Bocheńskiego postanowili się zorganizować i pójść w teren. Chcą przeczesać miejsca krytyczne w Krakowie. Zbiórka o godz. 10:00 na ul. Dąbskiej 5. O mobilizacji poinformowano na grupie stworzonej specjalnie w związku z zaginięciem Kuby. Więcej informacji o grupie znajdziesz pod linkiem – KLIK.

Czytaj również: Kraksa motocyklisty z osobówką. Ranny w szpitalu [Zdjęcia]

Komunikat na FB:

Uwaga mobilizacja! W dniu jutrzejszym o godzinie 10:00 rozpocznę działania poszukiwawcze w terenie dla zainteresowanych osób które chciałby pomóc parę informacji: Spotkanie oraz przydział rejonów godzina 10:00. Miejsce: Dąbska 5 Kraków. Po omówieniu rejonów do sprawdzenia nastąpi podział na grupy 4 osobowe. Osoby które chcą się zaangażować proszę o zostawienie komentarza

Ważne: Nie jesteśmy profesjonalną grupą poszukiwawczą działania prowadzimy na własną rękę co za tym idzie dbajmy o własne bezpieczeństwo. Proszę aby w miarę możliwości osoby które się zjawią posiadały mini apteczkę ,latarkę ,oraz coś ciepłego do picia (kawa /herbata ) ponieważ robi się coraz zimniej. Poniżej zamieszczam mapkę z zaznaczonymi miejscami krytycznymi do sprawdzenia.

Jakub Bocheński zaginął w czwartek 22 września. Jak informowała policja, 30-latek między godziną 11 a 13 wyszedł z hotelu “Hilton” przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia Jakub Bocheński brał udział w służbowym szkoleniu. W trakcie przerwy, w dość tajemniczych okolicznościach opuścił budynek i odjechał, pozostawiając na sali swoje rzeczy. Z relacji świadków wynika, że jeszcze w trakcie szkolenia był wyraźnie zdenerwowany.

Jakub Bocheński w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe i ciemny sweter. Zaginiony może poruszać się samochodem marki Renault Megane nr rej. KNS 0453N koloru grafitowego.

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Ron pisze

    Pilnujcie się, żeby nie było kolejnych zaginionych

Zostaw odpowiedź