miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kraksa motocyklisty z osobówką. Ranny w szpitalu [Zdjęcia]

0 1 537

Wczoraj, 25 września o godzinie 11.45 zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowany został do działań w Piątkowej (gm. Chełmiec). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów tj. samochodu osobowego VW Passat oraz motocykla Suzuki.

Czytaj również: Trwają poszukiwania Jakuba Bocheńskiego. Polityk zaginął w tajemniczych okolicznościach

–VW podróżowały dwie osoby, natomiast motocyklem sam kierujący. Podróżujący samochodem osobowym opuścili pojazd o własnych siłach i nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Podróżujący motocyklem został poszkodowany i znajdował się pod opieką ratowników medycznych pogotowia. Poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala w celu wykonania dalszych badań – informują druhowie PSP Nowy Sącz.

Z pojazdów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Jezdnia była zablokowana przez uszkodzone pojazdy. Działania zastępu Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy ratownikom medycznym w transporcie poszkodowanego motocyklisty do karetki pogotowia. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Na prośbę policji zamknięto drogę na czas prowadzonych czynności przy pomocy taśmy ostrzegawczej. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia. 

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź