miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

GLOBET Kostka Brukowa ruszyła z budową Energooszczędnych Mieszkań!

GLOBET Kostka Brukowa to pionier wśród innowacyjnych rozwiązań w budownictwie.

0 1 555

„GLOBET Kostka Brukowa” to nie tylko wiodący lider na rynku kostki brukowej i galanterii betonowej, to także lider w branży deweloperskiej. „GLOBET Kostka Brukowa” dał się poznać jako producent kostki brukowej i galanterii betonowej. Firma od wielu lat wiedzie prym na rynku wyrobów wibroprasowanych. Swoją ofertę z każdym rokiem systematycznie poszerza o nowe produkty, takie jak: systemy kominowe, systemy elementów ogrodzeniowych, płyty tarasowe, stopnie betonowe, które dzięki bogatej kolorystyce pozwalają na stworzenie pełnej i efektownej aranżacji.

Czytaj również: AGRO tradycyjnie w Nawojowej – tutaj po prostu trzeba być!

Skąd bierze się siła tego potentata na rynku kostki brukowej i galanterii betonowej?
Ugruntowana pozycja na rynku oparta jest przede wszystkim na prostej filozofii, której domenom jest przede wszystkim najwyższa jakość. Tak wysokie standardy można osiągnąć tylko i wyłącznie wybierając najlepsze surowce. Jednak materiał to nie wszystko. O jakość produktów dba wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza.

Wysoki reżim technologiczny, w pełni zmechanizowany i innowacyjny park maszynowy, sprawia, że oferowane produkty cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów. Najważniejszym, bowiem dla Firmy jest Klient. To jego zadowolenie i zaufanie sprawia, że właściciel firmy kładzie duży nacisk na rozwój i wprowadza nowe produkty.

GLOBET Kostka Brukowa” to firma wchodząca w skład dużej grupy GLOBET, która wraz z „P.P.U.H. GLOBET” – producentem betonu jest potentatem na rynku budowlanym. Grupa GLOBET obsługuje największe inwestycje w regionie, które nie sposób wymienić. Grupa GLOBET jest cenionym i zaufanym partnerem na rynku budowlanym, zatem nie dziwi fakt, że dzieli się swym doświadczeniem i z wielkimi sukcesami działa również w branży deweloperskie.

Grupa GLOBET stawia na innowacyjność
Każda oddana inwestycja deweloperska to „nowe” standardy jakościowe. Realizowane inwestycje cechuje nowoczesna forma i kubatura budynków, użycie wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to oddanie domów i mieszkań na najwyższym standardzie deweloperskim. Każda oddana inwestycja cieszy się dużym powodzeniem wśród Klientów.

Zastanawia fakt, skąd taki fenomen Grupy GLOBET w branży deweloperskiej? Udało nam się na ten temat porozmawiać z właścicielem „GLOBET Kostka Brukowa” Januszem Szkaradkiem.

miastoNS.pl: Jak Pan wytłumaczy, że Państwa oferta deweloperska znajduje takie uznanie wśród Klientów?
Janusz Szkaradek: Myślę, że za tym sukcesem stoi Nasza prosta dewiza: „Tworzymy domy, w których sami chcielibyśmy mieszkać”. Dla Nas najważniejsza jest jakość oddawanych przez nas inwestycji. Stawiamy tylko na sprawdzony i wysokiej jakości materiał. Każdy Nasz dom czy mieszkanie zachowane jest w nowoczesnej estetyce. Każdą inwestycję traktujemy indywidulanie. Zawsze staramy się coś ulepszyć, dodać do Naszej oferty, tak aby każdy Nasz Klient mógł znaleźć coś dla siebie.

miastoNS.pl: Cieszycie się dużym uznaniem i autorytetem wśród deweloperów, Wasze propozycje domów i mieszkań wiodą prym, wśród licznych propozycji na rynku.
Janusz Szkaradek: Tak to fakt, Nasze domy i mieszkania znajdują uznanie wielu Kupujących. To inwestycje szyte „na miarę czasów”.

miastoNS.pl: Nie sposób zauważyć, że idziecie z duchem czasu. Ruszyliście ostatnio z ciekawym projektem Energooszczędnych mieszkań, skąd taka inicjatywa?
Janusz Szkaradek: Nowe realia, tworzą nowe potrzeby. Dziś każdy z Nas ma większą świadomość i chce nie tylko mieszkać w domu o wysokim standardzie, szuka czegoś przyjaznego środowisku. Zawsze byliśmy zwolennikami zrównoważonego rozwoju opartego na szacunku do otaczającej Nas przyrody. Dzisiaj każdy chce zaoszczędzić na energii, stąd też pomysł mieszkań energooszczędnych budowanych z pustaka energooszczędnego. Lokale ogrzewane gazem i fotowoltaiką. Każdy ceni sobie bezpieczeństwo i spokój, stąd też świetna lokalizacja przy ul. Banacha, gdzie mieszkańcy znajdą chwilę na odpoczynek. Nasza inwestycja w całości jest ogrodzona co pozwala na chwilę intymności dla całej rodziny.

Ta ciekawa inicjatywa, mimo że dopiero ruszyła, już znalazła uznanie wśród wielu osób. Całe osiedle wykonane będzie z najwyższej jakości materiałów. Mieszkania mają być wybudowane z pustaka energooszczędnego, do realizacji inwestycji mają być również wykorzystane pustaki akustyczne (produkowane przez „GLOBET Kostka Brukowa”).

Mieszkania mają być ogrzewane piecem gazowym i fotowoltaiką. Wszystko wykończone w najwyższym standardzie deweloperskim. Całe osiedle ogrodzone, tak aby zwiększyć komfort życia „Nowych Mieszkańców osiedla”. Lokalizacja Energooszczędnych mieszkań sprawia łatwy dostęp do oferowanych atrakcji Miasta Nowego Sącza (to zaledwie 3 km od płyty głównej nowosądeckiego Rynku) oraz niecały 1 km od atrakcji oferowanych przez Gminę Chełmiec. Pierwsze mieszkania mają być już oddane w 2023 roku.

miastoNS.pl: Na koniec pytamy Pana Janusza Szkaradka – Czego więc życzyć Panu?
Janusz Szkaradek: Hmm… Życzyłbym sobie i Państwu, żeby nigdy nie zabrakło Nam sił na szukanie nowoczesnych rozwiązań.

Obserwując działalność grupy GLOBET jesteśmy pewni, że ta lokalna inicjatywa biznesowa zaskoczy Nas jeszcze nie raz. Należy pamiętać, że Grupa GLOBET wspiera lokalną i krajową przedsiębiorczość.

Warto stawiać na to co polskie!

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź