Sprawdź, czy zdobyłeś voucher do SPA o wartości 1000 zł! [WYNIKI KONKURSU]

14 lutego to prawdziwe święto miłości. MiastoNS.pl i Manāw SPA w Lemon Resort SPA w Gródku nad Dunajcem postanowili zatem zrobić prawdziwą niespodziankę i obdarować jedną z osób voucherem do SPA o wartości 1000 zł! Te Walentynki z pewnością zapamięta na długo.

Manāw SPA to miejsce niezwykłe, gdzie każdy odnajdzie swoje wewnętrzne piękno i pełnię relaksu. Manāw Spa to doskonałe połączenie orientalnych motywów mających swoje korzenie na wyspie Bali z lokalnym kolorytem regionu. Hotel Lemon Resort SPA w górach kryje w modernistycznym obiekcie strefę tchnącą tysiącletnią tradycją Dalekiego Wschodu. Pozwala odprężyć się i delektować niezwykle relaksującą ofertą. Wrażenie wyciszenia i spokoju potęguje położenie Spa nieopodal gór, nad malowniczym jeziorem, z dala od gwaru wielkich miast. Obiekt przyjemnie otulają niezwykłe lasy. To wszystko w Gródku nad Dunajcem!
I właśnie tam możesz zabrać swoją drugą połówkę. Lepszego prezentu na Walentynki nie można sobie wymarzyć! 

Nagrodę otrzymuje…

Jolanta Fecko

Zapraszamy Panią po odbiór nagrody do naszej Redakcji przy ul. Kościuszki 7 w Nowym Sączu od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Warto zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

 

Voucher można wykorzystać na zabiegi: Tajski masaż pleców, szyi i ramion, Indonezyjski masaż twarzy, Indyjski masaż głowy, Mulivitaminowa terapia odżywcza, Peeling jedwabny dotyk.

Termin ważności vouchera: 14.05.2018 r.

Pełna oferta Lemon Resort SPA dostępna na stronach: www.LemonResort.pl oraz facebook.com/LemonResort

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem: https://miastons.pl/regulamin.pdf

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Gródek nad DunajcemkonkursLemonManaw SPASPAvoucher
Comments (0)
Add Comment