miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Z raju do piekła! Sandecja wygrywała 0:2, przegrała 4:2

3 2 306

Znakomicie rozpoczął się mecz Sandecji Nowy Sącz z Polonią Bytom. Po pierwszej połowie prowadzili 0:2. Bramki strzelili: obrońca – Radosław Gołębiowski (37 minuta) oraz pomocnik – Rastislav Vaclavik (42 minuta). Niestety druga połowa nie była już tak dobra. W 7 minut straciliśmy 3 bramki, strzelili je: pomocnik – Dominik Konieczny (48 minuta), pomocnik – Konrad Andrzejczak (49 minuta), pomocnik – Adrian Piekarski (54 minuta). Na 4:2 dla Polonii Bytom strzelił w 83 minucie Piekarski.

Czytaj również: Worek medali dla ScreamoTrickz! Zdobyli 10 złotych, 8 srebrnych i 3 brązowe krążki

Po 30. kolejach w II lidze, Duma Sądecczyzny zajmuje ostatnie (18) miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Na koncie mamy 7 zwycięstw, 7 remisów oraz 17 porażek. Do końca sezonu pozostały już tylko 3 mecze. W sobotę (11 maja) zmierzymy się z 12 drużyną w II lidze: Olimpią Elbląg. 18 maja z Lechem Poznań II. Zmagania Sandecji w III lidze zakończy mecz z Kotwicą Kołobrzeg, który odbędzie się 25 maja 2024 r.