miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rozpocznij Nowy Rok Szkolny z Centrum Językowym SCOLA

0 1 188

W Nowym Sączu funkcjonuje Centrum Językowe świadczące usługi nauki na najwyższym poziomie. Potwierdza to wyróżnienie w postaci II miejsca w Plebiscycie Edukacyjnym Gazety Krakowskiej w kategorii Szkoła Językowa Roku 2022 w województwie małopolskim. Posiada wysoce wykwalifikowaną kadrę lektorów, grupy tworzy ściśle według stopnia znajomości języka oraz wieku kursantów (kursanci mają 100% pewności, że wyniosą maksimum korzyści z kursu). Szkoła posiada znak jakości MSUES. Centrum Językowe SCOLA działa na rynku od 13 lat.

– Stawiamy przede wszystkim na komunikację w nauce i swobodne posługiwanie się językami, nasi kursanci są dobrze osłuchani i nie boją się mówić w językach obcych – mówi Monika Burnagiel, właścicielka Centrum Językowego SCOLA. – Wyróżnia nas wysoka zdawalność egzaminów wśród naszych kursantów. Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym LanguageCert i TOEIC – to oznacza, że te egzaminy można zdawać u nas i nie trzeba jechać do większych miast.

Oferta:

  • 13 języków + j. polski dla obcokrajowców,
  • szkolenia prowadzimy stacjonarnie i online,
  • nauka dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych, a także kursy dla firm.

Centrum Językowe SCOLA to miejsce, w którym widać pasję i zaangażowanie. To nie standardowe kursy językowe opierające się na podręcznikowej wiedzy, ale przede wszystkim rozwijanie swoich zainteresowań w języku obcym. Do tego współpraca z native speakerami i sukces gwarantowany!

Materiał informacyjno-promocyjny

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź