Siódma porażka Sandecji Nowy Sącz! Ulegamy Stomilowi Olsztyn 1:0

1 2 350

W 10. kolejce II ligi Sandecja Nowy Sącz ponownie przegrywa! W konfrontacji ze Stomilem po bramce Filipa Wójcika (pomocnik) w 50 minucie ulegamy 1:0 drużynie z Olsztyna. Obydwa zespoły kończyły mecz w 10. Pierwszą czerwoną kartkę dostał napastnik Stomilu Tomasz Bala (2 żółta, w 64 minucie). W 85 minucie czerwoną kartkę dostał bramkarz Sandecji Paweł Sokół. Zespół z Nowego Sącza po 10. kolejkach z dorobkiem 5 punktów (1 zwycięstwo, 2 remisy, 7 porażek) zajmuje niestety ostatnie (18. miejsce) w tabeli. Za tydzień, 30 września podejmiemy KKS Kalisz (lider (!) w tabeli II ligi).

Czytaj również: Ta kobieta jest NIE-SA-MO-WI-TA! Klaudia Zwolińska ma brązowy medal Mistrzostw Świata

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)

Bramka: Filip Wójcik 50′.

Żółte kartki: Karol Żwir, Filip Szabaciuk, Tomasz Bała, Hubert Sadowski, Michał Bezpalec – Jakub Wróbel, Mateusz Bartków, Radosław Gołębiowski, Kamil Słaby.

Czerwone kartki: Tomasz Bała 64′ – Paweł Sokół 85′.

Stomil: Łukasz Jakubowski – Filip Wójcik, Filip Szabaciuk, Igor Kośmicki, Lukáš Kubáň, Michał Karlikowski – Yūdai Shinonaga (46′ Karol Żwir), Michal Bezpalec (90′ Piotr Kurbiel), Filip Laskowski (76′ Hubert Sadowski), Łukasz Szramowski (86′ Hubert Krawczun) – Tomasz Bała.

Sandecja: Paweł Sokół – Tomasz Nawotka, Piotr Kowalik (66′ Kacper Talar), Dawid Szufryn, Kamil Słaby, Kamil Sobczak (86′ Dariusz Krzysztofek) – Denis Potoma (87′ Michał Rutkowski), Mateusz Bartków (76′ Arkadiusz Orzeł), Tomasz Kołbon, Radosław Gołębiowski – Jakub Wróbel.

Źródło i fot.: Sandecja.pl