miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielka wyprzedaż w salonach KIKI Wszystko dla dzieci® Rabaty nawet do 50%!

0 554
Wielka wyprzedaż w sklepie dziecięcym KIKI już 9 grudnia 2023 r. W ofercie  ponad dwa tysiące produktów w obniżonych cenach. Wózki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, łóżeczka, akcesoria dziecięce i wiele innych. Rabaty nawet do 50%. Nie zapomnij, 9 grudnia zaczynamy od 9:00! Nowy Sącz ul. Tarnowska 33.
 

Czytaj również: Kompletna wyprawka dla malucha. Salon KIKI w Nowym Sączu zaprasza

Sklep powstał z myślą o dzieciach i jest jednym z największych tego typu w regionie. Niezwykle duża powierzchnia użytkowa pozwala na zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą, w której znajdują się m.in. wózki, foteliki samochodowe, nosidełka, chusty, akcesoria do kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego oraz wiele, wiele innych. Placówka zaprasza do siebie przy ulicy Tarnowskiej 33 (w budynku Media Markt).

 

– Wszystkie elementy wyprawki dla Waszego maleństwa można nabyć w naszym salonie. Na 1 500 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni z pewnością zaopatrzą się Państwo we wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego wychowania oraz rozwoju dziecka – informują eksperci salonu KIKI.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź