miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Nowy Sącz? Wszystko zależy od Ciebie!

Chcesz, by świąteczna ciężarówka Coca-Cola odwiedziła Twoje miasto? Zagłosuj i poczuj magię świąt z Coca-Cola!

3 1 347

Kiedy w telewizji pojawia się reklama z ciężarówkami Coca-Cola, to znak, że święta coraz bliżej! To również zapowiedź prawdziwej trasy kultowych pojazdów, odwiedzających wybrane polskie miasta, z mocą świątecznych atrakcji.Chcesz, aby ciężarówka pojawiła się w Nowym Sączu? Nic prostszego, wystarczy skomentować post na profilu Facebook wpisując #nowysacz Przypomnijmy, w 2018 roku ciężarówka odwiedziła Nowy Sącz. Zdjęcia zobaczycie poniżej.

 

Czytaj również: Justyna gaśnie w oczach! Rodzina dziewczyny prosi o pomoc [Udostępnij]

 

Link do głosowania (wpisujemy
#nowysacz
w komentarzach) – KLIK

 

Po spektakularnym sukcesie z ubiegłego roku, Coca-Cola zdecydowała się w pełni oddać tegoroczną trasę ciężarówek mieszkańcom polskich miast! Właśnie wystartowało wielkie głosowanie, za sprawą którego magia świąt dotrze do zwycięskich miejscowości!

 

Świąteczny spot z ciężarówkami Coca-Cola

 

Magia, która angażuje Polaków
Od 1995 roku, kiedy to kultowe ciężarówki po raz pierwszy pojawiły się w reklamie Coca-Cola, wszyscy czekają na ten znak zapowiadający, że święta coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że bogata w atrakcje trasa Coca-Cola, która od kilku lat przenosi magię z ekranów telewizorów do wybranych polskich miast, budzi za każdym razem niezapomniane emocje i gromadzi tłumy.

 

 

Od kilku lat Coca-Cola zachęca Polaków by wzięli sprawy w swoje ręce i sprawili, że kultowe ciężarówki, obok zaplanowanej trasy, zawitają także do ich miasta. Ubiegłoroczny konkurs wygrał Międzychód, zgarniając ponad 40% z aż 1,5 miliona oddanych głosów! Ogromne zaangażowanie wszystkich internautów zostało zauważone i docenione przez markę. Dlatego w tym roku Coca-Cola zdecydowała się w pełni oddać mieszkańcom wpływ na miejsca odwiedzin tych wyjątkowych pojazdów. Po raz pierwszy w historii wszystkie lokalizacje na trasie legendarnego konwoju zostaną wyłonione w drodze głosowania!

 

 

Ciężarówki Coca-Cola mogą zawitać także do Twojego miasta!
18 listopada na oficjalnym fan page’u Coca-Cola wystartowało wielkie głosowanie, za sprawą którego magia świąt dotrze do trzech wybranych lokalizacji! Zainteresowanie akcją po raz kolejny jest ogromne. Tylko w przeciągu pierwszych 24 godzin od startu konkursu oddano już 60 000 głosów!

Aby zagłosować w konkursie wystarczy dodać hasztag z nazwą miasta, do którego ma przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. 1 grudnia zakończy się pierwszy etap, w którym poznamy dziesięć finałowych miejscowości. 6 grudnia, spośród nich zostaną wyłonione trzy zwycięskie miasta. Ciężarówki odwiedzą je tuż przed świętami, kolejno: 17-stego, 19-stego i 21-go grudnia.

Coca-Cola zadbała o to, żeby każde miasto, bez względu na wielkość i liczbę mieszkańców miało szansę na zwycięstwo. Dlatego rozgrywka toczyć się będzie osobno między dużymi, średnimi i małymi miastami (zwycięstwo przypadnie każdemu z nich).

Głosuj, nie zwlekaj! Święta coraz bliżej!

Rafał Kmak
fot.: coca-cola.pl, archiwum miastoNS.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
  1. Natalia pisze

    #nowysacz

  2. Grzegorz malaga pisze

    Nowy Sącz

  3. Anonim pisze

    #nowysacz

Zostaw odpowiedź