miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Już wkrótce X Małopolskie Dni Uczenia się! 7 i 8 czerwca bezpłatne wydarzenia online

0 949

Co każdy powinien wiedzieć o podatkach czy Zacznij szukać pracy przez internet – to tylko wybrane tematy krótkich szkoleń online, z których będzie można skorzystać 7 i 8 czerwca w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się 2020. W sumie do dyspozycji e-uczestników MDU będzie prawie 40 zdalnych wydarzeń.

 

Czytaj również: Klęczany: Ciężarówka pełna słodyczy z wizytą w Domu Dziecka – KLIK

 

Testy, prezentacje i spotkania online to kolejna część naszej propozycji. Organizatorzy przygotowali różnorodną ofertę m.in. dla młodzieży – E-wizerunek a poszukiwanie pracy, dla zainteresowanych zbadaniem swojego poziomu kompetencji: Zmierz się – „Kompas kompetencji”, a dla wszystkich chętnych do podniesienia swojej wiedzy z zakresu rozwoju kompetencji, szczególnie w czasie szeroko pojętej zmiany: Kompetencje XXI wieku – jak je rozwijać?

 

Zobacz 40 wydarzeń – KLIK

 

Zainteresowani będą mogli wybrać się na wirtualną wycieczkę po Czorsztynie, skorzystać z Warsztatów projektowania biżuterii ekologicznej czy zagrać w Grę planszową z wiedzy o Zielonkach.

Ci, którzy chcieliby zastanowić się nad swoim życiem zawodowym będą mieli okazję porozmawiać online z doradcą zawodowym, a osoby pracujące, w wieku powyżej 25 roku życia, z maksymalnym wykształceniem do poziomu matury, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń z języków obcych, zachęcamy do udziału w wydarzeniu Kierunek Kariera – poznaj swoje możliwości, zyskaj dofinansowanie.

 

 

W tym roku Małopolski Dzień Uczenia się organizowany jest pod hasłem E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela. Punktem wspólnym dla wszystkich wydarzeń w ramach Dnia jest nabywanie umiejętności cyfrowych oraz zdalna forma wydarzeń. W programie będzie można znaleźć m.in.: konsultacje, warsztaty, szkolenia i webinaria. Dodajmy raz jeszcze, że wszystko zupełnie za darmo!

Młodzież szkolna i studenci, dorośli oraz seniorzy, a więc każdy, kto tylko ma ochotę przekonać się, że uczenie jest naprawdę przyjemne, znajdzie w ofercie Małopolskiego Dnia coś dla siebie.

 

 

Pełny harmonogram Dnia dostępny jest na www.pociagdokariery.pl. Informacje dostępne są również na www.facebook.com/dzienuczenia. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy.

Koordynatorem X Małopolskiego Dnia Uczenia się jest Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

fot. WUP 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź