miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Słodki prezent dla wyjątkowych kobiet od firmy FAKRO

0 183

W Dniu Kobiet firma FAKRO postanowiła podziękować wszystkim Paniom pracującym w sądeckim szpitalu za ich trud i ciężką pracę oraz podarować im słodki upominek.

 

Czytaj więcej: Mamy 6 170 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. W Subregionie 16 infekcji [Raport 8.03.2021]

 

Prawie rok temu nasze życie zmieniło swój bieg. Świat zwolnił. Niektórzy z nas musieli zdefiniować swoje życiowe cele zupełnie od nowa. Duża część z nas została zmuszona do ograniczenia swojej przestrzeni życiowej do własnych czterech kątów. I podczas gdy większość z nas chowała się przed wirusem w domowych pieleszach, każdego dnia do pracy wychodziły pielęgniarki, lekarki i inne pracownice szpitali. Nie inaczej było w Nowym Sączu.

Wiemy, że adekwatne odwdzięczenie się Paniom – Medyczkom za ich trud jest niewykonalne, ale mamy nadzieję, że smak tych ręcznie robionych czekoladek sprawi Im choć odrobinę radości. Chcielibyśmy, żeby wiedziały, że doceniamy Ich wysiłek. – mówi Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu do spraw Marketingu, firmy FAKRO.

W chwili powstawania tego tekstu liczba potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 oscyluje wokół kilkunastu tysięcy. Kolejna fala pandemii wydaje się rozkręcać. Slogan: „Dystans-dezynfekcja-maseczka” stale przewija się przez medialną przestrzeń. Nadzieję na zakończenie pandemii daje liczba wykonanych szczepień. Ale przed nami jeszcze długa droga, a przed Paniami pracującymi w szpitalach kolejne miesiące wytężonej pracy. Wspierajmy je, jak możemy, żebyśmy wkrótce znów mogli bez obaw wyciągać do wszystkich dłonie w geście powitania.

 

Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

 

Fot: kadry.infor.pl
Źródło: FAKRO sp. z o.o.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź