miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zdrowe i sprężyste. Prosto z Fabryki Materacy w Nowym Sączu

0 1 138

Sprężyna czy gąbka? Pewnie wielu z Was, wybierając swój materac, zadawało sobie tylko to pytanie. Jednak na komfort naszego snu i wypoczynku wpływa wiele różnych czynników i materiałów. Znają je specjaliści z nowosądeckiej Fabryki Materacy.

W wielkim markecie trudno jest oczekiwać fachowej porady przy wyborze właściwego materaca. Dlatego warto wybrać Fabrykę Materacy. W tej nowosądeckiej manufakturze każdy klient może liczyć na indywidualną poradę specjalisty, wybrać rozmiar, kształt i materiały, z których powstanie ten idealnie dobrany materac. Fabryka Materacy to mała firma z wielkimi możliwościami.

 

 

W Nowym Sączu przy ul. Karola Szymanowskiego można dostrzec niewielki budynek, w którym ulokowano prawdziwą Fabrykę Materacy. Fabrykę, bo właśnie w tym miejscu materace powstają od podstaw, choć firmę łatwiej porównać do manufaktury. Nad każdym produktem pracuje bowiem człowiek, a nie maszyna.

To sprawia, że materace tej nowosądeckiej firmy są najwyższej jakości. – Nie prowadzimy produkcji masowej i co równie ważne, nie magazynujemy materacy. Każdy z nich, tworzony jest dla konkretnego klienta, na indywidualne zamówienie. Staramy się dobierać odpowiednie materiały do upodobań danej osoby i co istotne, wszystkie produkty pochodzą z Polski – wyjaśnia Bartosz Nowak, właściciel Fabryki Materacy.

 

 

Nowosądecka firma nie ma żadnych ograniczeń w kwestii doboru materiałów, z których powstają materace. Klienci znajdą tutaj zarówno klasyczne wypełnienia, jak i te ekstrawaganckie. – Zakres surowców używanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Od pianek lateksowych, termoelastycznych, wysokoelastycznych, siedmiostrefowych po końskie włosie, wełnę owczą czy trawę morską.

– Wszystko zależy od klienta, który może liczyć na naszą poradę i pomoc w doborze wypełnienia. Dla przykładu trawa morska znakomicie wpływa na nasz kręgosłup, z kolei dla osób lubiących chłodniejszą powierzchnię do spania proponujemy specjalne, żelowe pianki chłodzące, dzięki którym materac nagrzewa się trzy razy wolniej niż w wersji standardowej – dodaje Bartosz Nowak. Topowym produktem firmy jest materac pięciozwojowy z lateksem i żelem chłodzącym.

 

 

– Zdecydowanie mogę polecić ten produkt. Lateks jest naturalny, nie wchłania kurzu i roztoczy i dopasowuje się do kształtu naszego ciała, co znacznie poprawia komfort snu – wyjaśnia właściciel Fabryki Materacy.

Profil firmy na Facebook – KLIK

Ta nowosądecka firma istnieje na rynku od pięciu lat, jednak doświadczenia jej właściciela z branży meblarskiej są trzy razy dłuższe. W swojej ofercie Fabryka Materacy ma około 50 modeli różnego rodzaju materacy, tworzy je również dla szpitali, hoteli, przyczep kempingowych i tirów. Dzięki stronie internetowej FabrykaMateracy.info, materace z Nowego Sącza trafiają do klientów z całej Polski. Dobra opinia o firmie dotarła też nawet za granicę, skąd również spływają zamówienia.

Te materace mogą trafić również do Ciebie! Skorzystaj z fachowej porady i wybierz swój idealny materac.

 

 

Mat. prom.

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź